گزارش زنده: استقلال تهران 0 استقلال خوزستان 0

گزارش زنده: استقلال تهران 0 استقلال خوزستان 0

استقلال تهران و خوزستان در شرایطی مقابل هم قرار خواهند گرفت که آبی های تهران با 6 امتیاز و استقلالی های خوزستان با 1 امتیاز شرایط متفاوتی در جدول مسابقات دارند،سیروس پورموسوی در این فصل مسابقات موفق به کسب پیروزی نشده است و به دنبال این است تا مقابل استقلال اولین گام محکم را برای بهبود شرایط استقلال خوزستان بردارد و در نقطه مقابل نکونام و شاگردانش انگیزه مضاعفی برای این دیدار دارند،آنها با گلزنی در این مسابقه به رکورد هزار گل در لیگ برتر خواهند رسید.

دوشنبه 6 شهریور 1402؛ هفته چهارم لیگ برتر؛ ورزشگاه آزادی

تیم داوری:امیر سامان سلطانی، علیرضا مرادی، محمد صالح عرب آبادی -داور چهارم: فرزاد منصوری

ترکیب استقلال:

حسینی، صالح حردانی، محمدمرادمند، ابولفضل جلالی، ایمان سلیمی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، محمدی، یامگا و آرمان رمضانی

سرمربی: جواد نکونام

ترکیب استقلال خوزستان:

فرزین گروسیان، محمد طیبی، عقیل کعبی، رضا دهقانی، حسن شوشتری، جواد آقایی پور، بهروز بارانی، حسین ساکی، حسین احمدی، شهرام سالاری،علیرضا خوشکفا

سرمربی:سیروس پورموسوی

حواشی:

مهدی هاشمی نسب با پیراهن دربی معروف و جنجالی که موفق شده بود دروازه پرسپولیس را باز کند پی از شروع باز عکس یادگاری گرفت.

دقایق حساس:

دقیقه 4: مهرداد محمدی ارسال بلند و خطرناکی روی دروازه استقلال خوزستان داشت که کوین یامگا به توپ نرسید و روی مدافع استقلال خوزستان خطا کرد.

دقیقه ۸: روی اشتباه ابولفضل جلالی،جواد آقایی پور بدون مزاحمت وارد محوطه شد و در شرایطی تک به تک توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۱۴: ارسال جواد آقایی پور به قصد گل روی دروازه استقلال ارسال شد که حسینی و تیردروازه به کمک هم این توپ را مهار کردند.

دقیقه ۲۳: بازهم اشتباه در‌خط دفاعی استقلال میرفت که رضا دهقانی را از نیمه تک به تک کند که تکل‌بلند چشمی مانع این کار شد.

دقیقه ۲۶: ضربه والی زیبای مهدی پور امیرفت که برای استقلالی ها سوپرگل به همراه داشته باشد که پورحمیدی‌ این توپ را مشت کرد و به بیرون فرستاد