گزارش زنده: صنعت نفت 0 – استقلال 1

گزارش زنده: صنعت نفت 0 - استقلال 1

استقلال کار خود را در لیگ بیست و سوم، از آبادان آغاز می کند. جواد نکونام که با استقبال شدید هواداران به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان انتخاب شد، امشب اولین حضور خود روی نیمکت استقلال را تجربه می کند که البته کار سختی نیز در پیش دارد.

این تیم تحت تأثیر درگذشت محمد عجمی پور، بازیکن جوان خود قرار دارد و آبادانی ها قصد دارند با کسب سه امتیاز خانگی، پیروزی خود را به روح این بازیکن تقدیم کنند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

بازی از هفته اول – بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر

پنج‌شنبه: 19/05/1402 ؛ ساعت: 21:30

ورزشگاه: تختی آبادان / 5 هزار تماشاگر

گروه داوری: موعود بنیادی‌فرد / کمک ها: محمدرضا منصوری – قهرمان نجفی؛ داور چهارم: میثم حیدری / ناظر: ایرج نظری

[نفت آبادان] ترکیب صنعت نفت:

فهد طالب، میثم تهی‌دست، عباس قاسم، امیرمحمد پناهی، یوسف وکیا، رحیم آلبوغبیش، حکیم نصاری، طالب ریکانی، حسین شنانی، احمد شریعت‌زاده، علی یوسف

سرمربی: عبدالله ویسی

[استقلال] ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، جعفر سلمانی، کوین یامگا و ارسلان مطهری

لحظات حساس:

دقیقه 5: صنعت نفت روی یک ضدحمله و پاس در عمق در آستانه خلق یک موقعیت بود که مرادمند بازیکن میزبان را سرنگون کرد و یک کارت را به جان خرید.

دقیقه 8: ارسال کرنر مهدی پور با ضربه سر مرادمند همراه شد که در شلوغی درون محوطه جریمه، توپ توسط مدافعان صنعت نفت دور شد.

دقیقه 16: روی حرکت خوب و انفرادی یامگا، این بازیکن از سمت چپ سلمانی را راه انداخت و ارسال این بازیکن با ضربه سر ارسلان مطهری پشت نقطه پنالتی همراه شد که فهد طالب کاری سختی برای مهار آن نداشت.