گلزنی جالب ستاره بارسا
گلزنی جالب ستاره بارسا

بارسلونا امشب از سری مسابقات هفته بیستم لالیگا مهمان الچه بود که در نهایت موفق شد با نتیجه ۲-۰ حریف خود را شکست دهد و جایگاه سوم جدول را از سویا پس بگیرد. همچنین این پیروزی باعث شد که شاگردان رونالد کومان به ادامه فصل امیدوار تر شوند. گل اول بلوگرانا در بازی امشب برابر […]

بارسلونا امشب از سری مسابقات هفته بیستم لالیگا مهمان الچه بود که در نهایت موفق شد با نتیجه ۲-۰ حریف خود را شکست دهد و جایگاه سوم جدول را از سویا پس بگیرد. همچنین این پیروزی باعث شد که شاگردان رونالد کومان به ادامه فصل امیدوار تر شوند.

گل اول بلوگرانا در بازی امشب برابر الچه به شکلی قابل توجه و البته عجیب به ثمر رسید. مارتین برایثویت از سمت چپ زمین حرکتی را ترتیب داد و توپ را به دهانه دروازه ارسال کرد که اشتباه مدافع الچه باعث شد گل  اول بارسا به ثبت برسد.

به گزارش فرتاک نیوز،اما یک نکته عجیب در رابطه با این گل وجود داشت. در حالی که به نظر می رسید یک گل به خودی توسط مدافعان الچه به ثبت خواهد رسید اما ستاره هلندی بارسلونا یعنی فرانکی دیونگ روی خط دروازه توپ را لمس کرد تا گل به نام او به ثبت برسد؛ موضوعی که باعث شد این بازیکن سومین گل فصل خود را برای بارسلونا به ثمر رسانده باشد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعضای هیأت رئیسه شورای ائتلاف کرمانشاه مشخص شدند+اسامی