یحیی گل‌محمدی مدیون این مربی است

یحیی گل‌محمدی مدیون این مربی است

خیلی‌ها را تیم پرمهره‌ای می‌دانند، اما اگر به این تیم دقت کنیم می‌بینیم که مهره‌ها بر اساس نقاط ضعف تیم خریداری نشده‌اند و عجیب‌تر اینکه اصلاً سرمربی خودش می‌گوید من دخالت چندانی در بستن تراکتور نداشتم! حریف فردای را به همین دلایل باید عجیب‌ترین تیم لیگ برتر دانست تیمی که کلی هزینه کرده، اما سرمربی نقشی در یارگیری نداشته و کاملاً مشخص است که چه کسانی تیم را بسته‌اند.

با تمام این اوصاف گل‌محمدی که تیمش فصل گذشته با نتیجه ۳ بر ۲ تراکتور را در تبریز شکست داد، خوب می‌داند که این بازی اصلاً ساده نیست و با دیدار قبلی مقابل آلومینیوم اراک فرق می‌کند. پرسپولیس اگر برای کسب نتیجه مساوی راهی تبریز شود، قطعاً دچار دردسر خواهد شد.

یحیی گل‌محمدی مدیون این مربی است

در تراکتور نفراتی، چون حسین پورحمیدی، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، سعید آقایی، مهدی شیری، ریکاردو آلوز، امیرحسین حسین‌زاده و.. انگیزه‌های خاصی برای این بازی دارند. تراکتور نزدیک به ۱۰ بازیکن از نفرات سابق پرسپولیس و استقلال را در اختیاردارد که عده‌ای از آن‌ها در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند و می‌خواهند جلوی پرسپولیس که مدافع عنوان قهرمانی است، خودشان را نشان بدهند.

شاگردان پاکو خمز پارسال نشان دادند که تیم خوبی هستند، اما امسال خود خمز از شرایط ابراز نارضایتی کرده و حالا باید دید تیمش را با چه شرایطی به مصاف سرخپوشان پایتخت می‌فرستد. پرسپولیس اگر تراکتور را در تبریز شکست بدهد، دومین باخت پیاپی را به این تیم پُر هوادار آذربایجان تحمیل کرده و خودش شانس صدرنشینی پیدا می‌کند. البته در مورد جدول هنوز زود است صحبت کنیم، اما به هر حال نمی‌توان کتمان کرد که روی کاغذ تراکتور یکی از مدعیان قهرمانی است که پرسپولیس می‌تواند خیلی زود این تیم را از کنار سایر مدعیان حذف کند.

یحیی گل‌محمدی احتمالاً دست به ترکیب برنده هفته قبل نخواهد زد و نهایتاً یک تغییر را در ارنج اصلی پرسپولیس شاهد خواهیم بود مهم‌ترین رقیب تیم او در تبریز هواداران تراکتور هستند که پیش‌بینی می‌شود ورزشگاه را پُر کنند هرچند که پرسپولیس هم می‌تواند حدود ۵ یا ۶ هزار هوادار در تبریز داشته باشد.