یک شهرک صنعتی جدید در سرپل ذهاب راه اندازی می شود
یک شهرک صنعتی جدید در سرپل ذهاب راه اندازی می شود

به گزارش کردپرس و به نقل از ایرنا فرماندار سرپل ذهاب در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: هر مدیری در دستگاه اجرایی خود ضعف ها و کمبودها و مشکلات را شناسایی و در جهت رفع و پیگیری آن موضوع اقدام کند. وی افزود: هر مسوولی نسبت به انجام وظیفه خود مکلف است به نحو […]

به گزارش کردپرس و به نقل از ایرنا فرماندار سرپل ذهاب در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: هر مدیری در دستگاه اجرایی خود ضعف ها و کمبودها و مشکلات را شناسایی و در جهت رفع و پیگیری آن موضوع اقدام کند.

وی افزود: هر مسوولی نسبت به انجام وظیفه خود مکلف است به نحو احسن و با جدیت چهارچوب قانونی حیطه کاری در اداره را کنترل کند و نسبت به ارباب رجوع ها تکریم صورت گیرد.

فرزادی پور در ادامه با اشاره به منابع آبی و پروژهای مهم همچون اجرای سامانه گرمسیری در سطح هفت هزار و ۵۰۰ هکتار و استفاده از سامانه های نوین آبیاری در شهرستان سرپل ذهاب اضافه کرد: در راستای این پروژه زمینه اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر فراهم شده است.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: عملیات اجرای احداث نیروگاه برق با ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به عنوان یک مرکز برای ذخیره سازی و توزیع شبکه های برق در این شهرستان آغاز می شود و مقدمه زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر و صادرات برق را فراهم می کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزیش ۷۰ درصدی استفاده کرمانشاهی ها از اینترنت