یک کشته و ۹ زخمی در حوادث رانندگی کرمانشاه

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در ۲ حادثه رانندگی شهرستان کرمانشاه طی ۲۴ساعت اخیر، یک نفر جان خود را از دست داد و ۹ نفر هم زخمی شدند.

سرهنگ “کیخسرو دستغیب” در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه، اظهار داشت: در حادثه نخست یک دستگاه خودرو سمند در محور کامیاران – کرمانشاه دچار حادثه واژگونی شد.

وی ادامه داد: در این سانحه راننده خودرو به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و ۳ سرنشین دیگر نیز زخمی و به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ دستغیب با بیان اینکه علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی قرار دارد، گفت: خودرو حادثه دیده نیز به پارکینگ منتقل شد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: در حادثه دیگر نیز ۲ دستگاه خودرو پراید و پژو ۲۰۶ در جاده کمربندی زیرپل بزرگ باهم برخورد کردند.

وی ادامه داد: در این حادثه نیز راننده و ۳ سرنشین خودرو پراید به همراه راننده و سرنشین خودرو پژو ۲۰۶ زخمی و به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ دستغیب در پایان و با اشاره به بررسی علل سانحه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راه استان، خاطرنشان کرد: خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه به جلو از سوی رانندگان، علت اصلی بیشتر سوانح منجر به فوت و جرح می باشد که انتظار می رود رانندگان حتما نکات ایمنی لازم را رعایت کنند.