۱۰۰۰کارت سفره مهربانی در مناطق کم برخوردار کرمانشاه توزیع
شده است
۱۰۰۰کارت سفره مهربانی در مناطق کم برخوردار کرمانشاه توزیع
شده است

سید محمد جعفر امامیان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه با توجه به شیوع بیماری کرونا در یک سال اخیر با محدودیت‌های اعمالی ستاد کرونا اعزام زیارت اولی‌ها به مشهد مقدس متوقف شده است. وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ماه رمضان مبنی بر کمک […]

سید محمد جعفر امامیان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه با توجه به شیوع بیماری کرونا در یک سال اخیر با محدودیت‌های اعمالی ستاد کرونا اعزام زیارت اولی‌ها به مشهد مقدس متوقف شده است.

وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ماه رمضان مبنی بر کمک به افراد آسیب دیده از کرونا طرح‌های نسیم مهر رضوی، توزیع یک هزار کارت سفره مهربانی، تأمین ۲۰ جهیزیه برای زوج‌های جوان نیازمند انجام گرفت.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه تصریح کرد: حضور خادمیاران رضوی در محله‌های کم برخوردار و محروم موجب جاری شدن مهر و محبت امام رضا (ع) شده است.

امامیان بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا خادمیاران رضوی به مناسبت‌های مختلف و به صورت محدود درب منزل خانواده‌های شهدا حاضر شده و از آنها تجلیل به عمل آورده‌اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بهره برداری از طرح آبخیزداری حوزه آبخیز «خشکه رود بوژان» دربخش فیرورآباد