۱۰ میلیارد تومان صرف بهسازی اماکن ورزشی کرمانشاه می‌شود

منوچهر حاتمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مشکلات برخی زیرساخت‌های ورزشی استان، اظهارکرد: امسال از محل منابع استانی اعتبارات خوبی برای این مسئله اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه این اعتبارات صرف تعمیر و تجهیز فضاها و اماکن ورزشی سطح استان می شود، افزود: مرمت کفپوش سالن‌ها، تجهیز سیستم‌های تهویه، مرمت و بازسای ابنیه و… بخشی از این اقدامات خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: علاوه بر این اعتبارات، برای برخی از فضاهای ورزشی استان نیز به صورت جداگانه اعتباراتی در نظر گرفته شده است. بعنوان نمونه به منظور تعمیرات اساسی سالن ۳۰۰۰ نفری اسلام آبادغرب حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و تعمیرات سالن ۲۰۰۰ نفری گیلانغرب ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

حاتمی افزود: همچنین تعمیرات سالن حجاب، سالن غدیر و سالن تختی در شهرستان ثلاث باباجانی مجموعا یک میلیارد و ۲۰۰ تومان و استخر این شهر هم ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار گرفته‌اند.

وی در ادامه از اجرای عملیات احداث چهار زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سطح استان هم خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه برای هر کدام از این پروژه ها حدود یک و نیم میلیارد تومان اعتبار صرف می شود، افزود: این اعتبارات از محل اعتبارات ملی است و طبق برنامه در هفته تربیت بدنی افتتاح خواهند شد.

انتهای پیام

نوشته ۱۰ میلیارد تومان صرف بهسازی اماکن ورزشی کرمانشاه می‌شود اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.

پیشنهاد فر نیوز
ریزش قیمت سکه در بازار/ سکه وارد کانال ۲۴ میلیون تومان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *