۱۱ دستگاه خودروی مسروقه در نخستین روز سال در کرمانشاه کشف
شد
۱۱ دستگاه خودروی مسروقه در نخستین روز سال در کرمانشاه کشف
شد

سردار علی اکبر جاویدان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در نخستین روز سال جدید، ۱۰ دستگاه خودروی مسروقه در شهر کرمانشاه و یک دستگاه در شهر روانسر کشف شد. وی با بیان اینکه یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه در شهرستان قصرشیرین در نخستین روز سال ۱۴۰۰ کشف شد، افزود: […]

سردار علی اکبر جاویدان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در نخستین روز سال جدید، ۱۰ دستگاه خودروی مسروقه در شهر کرمانشاه و یک دستگاه در شهر روانسر کشف شد.

وی با بیان اینکه یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه در شهرستان قصرشیرین در نخستین روز سال ۱۴۰۰ کشف شد، افزود: خودروهای کشف شده شامل ۱۰ دستگاه پراید و یک دستگاه پیکان بوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: ۲ دستگاه از خودروهای مسروقه توسط کلانتری ۲۰ حافظیه، ۲ دستگاه توسط کلانتری ۲۳ تعاون و در کلانتری‌های ۱۳ فردوسی، ۲۲ ظفر، ۱۷ بعثت، ۲۵ دولت آباد، ۱۶ سعدی، کلانتری ۲۲ بهمن شهر کرمانشاه و پاسگاه حسن آباد روانسر هر کدام یک دستگاه کشف شده است.

به گفته جاویدان در نخستین روز سال جدید ۲۲ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف استان کرمانشاه کشف شده که این سرقت‌ها در شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، هرسین، گیلانغرب و صحنه اتفاق افتاده بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیام شهردار کرمانشاه / ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها