۱۴ عنوان برنامه در دهه امامت و ولایت در کرمانشاه برگزار می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: ۱۴ عنوان برنامه طی دهه امامت و ولایت سال جاری در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به  گزارش فر نیوز ایمان درخشی اظهار کرد: اولین برنامه جشن‌های امامت و ولایت در این استان، اهتزاز بزرگترین پرچم غدیری کشور در کرمانشاه بود که با حضور مردم برگزار شد.

وی با اشاره به ارادت ویژه مردم این دیار به مولای متقیان امیرالمومنین علی (ع)، افزود: مردم کرمانشاه راه جوانمردی و پهلوانی‌شان که همیشه زبان‌زد عام و خاص بوده است را از امام علی (ع) آموخته‌اند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه اجرای برنامه‌های دهه امامت و ولایت در این شهر را با محوریت مساجد عنوان و خاطرنشان کرد: شعار امسال جشن‌های این دهه «شهر مهمان علی است» خواهد بود.

درخشی با تشریح برنامه‌های دهه امامت و ولایت در کرمانشاه، تصریح کرد: طی این ایام در مجموع ۱۴ عنوان برنامه برگزار می‌شود که دو برنامه آن مشترک با مجموعه استانداری و با موضوع اجتماعی است.

وی اضافه کرد: با همکاری بنیاد غدیر، هیئت‌های مذهبی و بعضی از مساجد کرمانشاه محوریت برگزاری جشن‌های دهه امامت و ولایت در سال جاری مسجد محور خواهند بود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: یکی دیگر از برنامه‌ها دهه ولایت و امامت در کرمانشاه با رویکرد کودک و خانواده برگزار می‌شود و یک برنامه نیز مخصوص جامعه‌های هدف خاص همچون معلولان و جامعه ام‌اس به دلیل تقارن روز جهانی ام‌اس با برنامه‌های این ایام است و معاونت اجتماعی این سازمان برنامه‌های خاصی را برای این افراد در نظر گرفته‌اند.

درخشی گفت: پایان بخش برنامه‌های دهه امامت و ولایت در کرمانشاه، پیاده‌روی بزرگ خانوادگی با حضور اقشار مختلف مردمی خواهد بود