۱۵ درصد خاموشی‌های برق استان کرمانشاه کاهش یافته است

  • افران
۱۵ درصد خاموشی‌های برق استان کرمانشاه کاهش یافته است

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از کاهش ۱۵ درصدی خاموشی‌های استان کرمانشاه طی ۲ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و آن را حاصل تلاش تمام بخش‌های این شرکت در نگهداری، بهره‌برداری، تعمیرات و کنترل شبکه زیر بار به صورت ۲۴ ساعته در استان عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، همایون رحیمی امروز _دوشنبه چهارم تیر_ در جمع خبرنگاران این موفقیت را حاصل برنامه‌ریزی در خصوص انجام تعمیرات هدفمند شبکه و استفاده از ابزارهای نوین جهت کنترل شبکه، شرکت توزیع نیروی برق استان در مصرف برق اعلام کرد.

وی با بیان اینکه این کاهش خاموشی‌های استان در ۲ ماهه اول سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته بوده است، افزود: همچنین در این راستا شاخص انرژی توزیع نشده ۳۷ درصد کاهش یافته است.

نخستین قرعه کشی پویش با انرژی در روز عید غدیر خم برگزار می‌شود

محمد مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه نیز از برگزاری نخستین قرعه کشی این پویش همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد و اظهار کرد: مشترکانی که ۱۵ درصد مصرف برق خود را کاهش دهند، مشمول شرکت در قرعه کشی پویش با انرژی می‌شوند.

وی جوایز نخستین مرحله قرعه کشی پویش با انرژی را شامل ١٥ دستگاه خودرو، ١٥٠ کمک هزینه خرید ١٠٠ میلیون تومانی، هزار و ۵۰۰ کمک هزینه خرید ١٠ میلیون تومانی و ١٥ هزار کمک هزینه خرید یک میلیون تومانی و ١.٥ میلیون جایزه اپراتوری مانند کمک هزینه خرید لوازم برقی و لوازم دیجیتال و بسته‌های اینترنت اعلام کرد.

مرادی گفت: همه مشترکان برق می‌توانند با مراجعه به سایت www.ba-energy.ir و یا از طریق #١٥٢١* و یا با تماس با شماره ٠٩١٢٩٩٩٧٥ در پویش با انرژی دسترسی و شرکت کنند.

وی اظهار کرد: حتی مشترکانی که کنتور برق به نامشان نیست هم می‌توانند در این پویش شرکت کنند و برنده جوایز مدیریت مصرف شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه اعلام کرد: در پویش با انرژی تمام راهکارهای مدیریت مصرف برای تک تک لوازم برقی خانگی توضیح داده شده به طوری که هموطنان می‌توانند بدون هزینه و یا با کمترین هزینه برای صرفه‌جویی در مصرف برق اقدام کنند.

وی همچنین بیان کرد: این قرعه‌کشی به صورت کشوری انجام می‌شود، اما در ادامه قرعه‌کشی به صورت استانی خواهد بود و در قرعه کشی استانی، سهم هر استان از جوایز بزرگ بیشتر خواهد شد، به طوری که مردم هر استان که صرفه‌جویی بیشتری داشته باشند، سهم بیشتری از جوایز بزرگ خواهند برد.

کد خبر 766190

  • خودرو بر هشترود
  • خرید پمپ حلزونی