۲۵۰ دستگاه خودرو از کرمانشاه به شهر مبدا بازگردانده
شد
۲۵۰ دستگاه خودرو از کرمانشاه به شهر مبدا بازگردانده
شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد حیدری امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد حجم ترافیک آرام و روان در سطح محورهای مواصلاتی استان هستیم. وی ادامه داد: براساس تحلیل‌های صورت گرفته از محورهای استان، بیشترین حجم تردد که از دیروز تاکنون در محور‌های […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد حیدری امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد حجم ترافیک آرام و روان در سطح محورهای مواصلاتی استان هستیم.

وی ادامه داد: براساس تحلیل‌های صورت گرفته از محورهای استان، بیشترین حجم تردد که از دیروز تاکنون در محور‌های کرمانشاه به سمت همدان و کرمانشاه به سمت اسلام‌آباد غرب ثبت شده است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: خوشبختانه با همراهی که مردم و پوشش انتظامی ترافیکی همکاران و سایر دستگاه های امدادی تا بدین لحظه در سطح محورهای مواصلاتی استان حادثه خاصی نداشته‌ایم.

حیدری تصریح کرد: براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی احتمالا از امروز تغییرات جوی در سطح محورهای استان خواهیم داشت که در صورت بارندگی نیاز است، حتما رانندگان بحث رعایت قوانین حرکت با سرعت مطمئنه را به صورت ویژه در دستور کار داشته باشند تا شاهد حادثه‌ای در سطح محورهای استان نباشیم.

وی از ممنوعیت ورود وسایل نقلیه دارای پلاک شهرستان‌های قرمز و نارنجی به استان خبر داد و افزود: براساس تصمیمات مدیریت بیماری کرونا تعدادی از شهرها و شهرستان‌های سطح کشور وضعیت قرمز و نارنجی دارند که نباید به استان ورودی داشته باشند در این راستا همکاران در مبادی ورودی استان مستقر شده و از دیروز تاکنون ۲۵۰ دستگاه خودرو از این شهر‌ها و شهرستان‌ها به مبدا برگشت داده شده‌اند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اولین مرحله آزمون ساماندهی داوری مسابقات قرآن ۲۴ اسفندماه برگزار می‌شود