۲ اروپایی در راه استقلال؛ خریدهای جدید تا پنج‌شنبه می‌آیند؟

۲ اروپایی در راه استقلال؛ خریدهای جدید تا پنج‌شنبه می‌آیند؟

پروسه خرید بازیکنان جدید هنوز به پایان نرسیده و مسئولان این باشگاه در تلاشند از سهمیه‌های باقی‌مانده نهایت استفاده را ببرند. مسئولان استقلال در همین راستا در تلاشند تا فصل جدید را حداقل با حضور ۳ بازیکن اروپایی آغاز کند اما به احتمال بسیار زیاد در هفته اول فقط می‌توانند یکی از آن‌ها را به میدان بفرستند.

کوین یامگا به واسطه حضور چندساله در استقلال کاملا با شرایط فنی تیم آشنا است و جواد نکونام هم به این فوتبالیست حرفه‌ای اعتقاد دارد بنابراین از وجودش در بازی با صنعت نفت استفاده خواهد شد، اما قرار است بازیکنان جدید خارجی نیز به استقلال ملحق شوند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد به احتمال فراوان طی روزهای باقی‌مانده و تا قبل از مسابقه با صنعت نفت آبادان دو بازیکن اروپایی دیگر برای پیوستن به جمع آبی‌پوشان در تهران حاضر خواهند شد، اما با توجه به این‌که آن‌ها باید تست پزشکی بدهند، با باشگاه توافق نهایی کنند و البته در تمرینات تاکتیکی حاضر شوند، قطعا به مسابقه هفته اول نخواهند رسید و در بهترین شرایط از جدال با ملوان در هفته دوم یا تقابل با سپاهان در هفته سوم به کار گرفته خواهند شد.

شانس این‌که روبرتو تورس یکی از این اروپایی‌ها باشد زیاد است، اما باشگاه استقلال بازیکنان دیگری را نیز مد نظر دارد که باید دید سرنوشت آن‌ها چه خواهد شد!

۲ اروپایی در راه استقلال؛ خریدهای جدید تا پنج‌شنبه می‌آیند؟

پیشنهاد فر نیوز
خدمتی از جنس عشق و دلدادگی در مرزهای اربعین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *