۳۸۶۹ متقاضی زنجانی در قانون جوانی جمعیت ثبت نام کردند

۳۸۶۹ متقاضی زنجانی در قانون جوانی جمعیت ثبت نام کردند

۳۸۶۹ متقاضی زنجانی در قانون جوانی جمعیت ثبت نام کردند

زنجان -رئیس اداره برنامه‌ریزی مسکن و بازآفرینی راه‌ و شهرسازی استان زنجان گفت: سه هزار و ۸۶۹ متقاضی در این استان در قالب قانون جوانی جمعیت در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند.

به گزارش بازار و به نقل از راه و شهرسازی زنجان، بهزاد کردلو گفت: از مجموع این تعداد یک هزار و ۵۵۶ متقاضی تاکنون تایید نهایی شده اند و بقیه متقاضیان نیز در دیگر مراحل ثبت نام هستند.

وی اضافه کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان نسبت به انجام وظایف خود در ذیل قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اقدامات و برنامه ریزی لازم را دستور کار قرار داده است.

این مسوول ادامه داد: متقاضیان در قالب قانون "حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام و پس از دریافت پیامک جهت تشکیل پرونده به کارگزاری نهضت ملی مسکن مراجعه می کنند.

کردلو با بیان اینکه تعداد زیادی از متقاضیان ثبت نامی و تایید نهایی شده در شهر زنجان هستند گفت: خوشبختانه اراضی مورد نیاز برای متقاضیان مذکور تامین شده است و به زودی به متقاضیان واجد شرایط واگذار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این قانون برای متقاضیان سه فرزند و چهار فرزند زیر ۲۰ سال، فرم (ج) قرمز به استناد قانون مجدد سبز می شود و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

رییس اداره برنامه‌ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، یادآور شد: خانواده‌هایی که واجد شرایط برای ثبت‌نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هستند می‌توانند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با تامین اراضی در همه شهرهای استان اجرا خواهد شد.