۴۰ میلیارد ریال مواد دخانی قاچاق در کرمانشاه کشف شد
۴۰ میلیارد ریال مواد دخانی قاچاق در کرمانشاه کشف شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران مبنی بر اینکه عده‌ای افراد سود جو اقدام به ساخت مواد اولیه و بسته بندی توتون و تنباکو قاچاق کرده و تحت عنوان مواد شوینده در کشور عرضه می‌کنند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: پلیس […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران مبنی بر اینکه عده‌ای افراد سود جو اقدام به ساخت مواد اولیه و بسته بندی توتون و تنباکو قاچاق کرده و تحت عنوان مواد شوینده در کشور عرضه می‌کنند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه با انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبت‌های شبانه روزی موفق به شناسایی خانه باغی در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام شده ۴۶ هزار و ۴۸۰ بسته توتون ۵۰ گرمی، ۸۰۰ کیلوگرم توتون فله‌ای، ۴۰ کیلوگرم تنباکو خشک و هشت کیلوگرم اسانس تنباکو قاچاق به همراه ۲۲۰ کیلوگرم رول پلاستیک و ۴۷۰ کیلوگرم جعبه خالی کشف شد.

جاویدان با اشاره به توقیف چهار دستگاه ماشین صنعتی خط تولید و بسته بندی توتون و تنباکو ادامه داد: ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده طبق نظر کارشناسان به ۴۰ میلیارد ریال می‌رسد.

وی از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری سایر عوامل مرتبط ادامه دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ناکارآمدی شوراها، مانعی در مسیر توسعه شهرها / بهزادخالوندی