‍ آغاز طرح “زوج و فرد” خودروها از امروز در کرمانشاه
‍ آغاز طرح “زوج و فرد” خودروها از امروز در کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از شروع طرح زوج و فرد خودروها از امروز (اول بهمن) در شهر کرمانشاه خبر داد. سرهنگ فضل‌الله شیری اظهار کرد: در این طرح خودروهای دارای پلاک زوج در روزهای زوج و خودروهای دارای پلاک فرد در روزهای فرد می توانند در محدوده های تعیین شده تردد […]

ایسنا/کرمانشاه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از شروع طرح زوج و فرد خودروها از امروز (اول بهمن) در شهر کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ فضل‌الله شیری اظهار کرد: در این طرح خودروهای دارای پلاک زوج در روزهای زوج و خودروهای دارای پلاک فرد در روزهای فرد می توانند در محدوده های تعیین شده تردد داشته باشند.

وی ساعت اجرای این طرح را ۱۵ تا ۲۰ اعلام کرد و گفت: طرح زوج و فرد خودروها در بافت مرکزی شهر از میدان آزادی تا سه راه شورا، بلوار افشار طوس از تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه و چهارراه جلیلی تا سه راهی لشکر اجرا خواهد شد.

شیری با بیان اینکه اجرای این طرح تا پایان سال ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: روزهای جمعه و تعطیل این طرح اجرایی نخواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه با اعلام اینکه جریمه ورود به طرح زوج و فرد یک میلیون ریال است، تصریح کرد: این امکان وجود دارد یک خودرو در طول روز توسط چند مامور راهنمایی و رانندگی و در محدوده طرح جریمه شود.

وی با بیان اینکه طرح زوج و فرد شامل خودروها و موتورسیکلت‌های شخصی می‌شود، گفت: وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ها و اتوبوس های خط واحد از این طرح مستثنی هستند.

شیری با اشاره به اطلاع رسانی محدوده طرح ترافیک با نصب بنر، از ساکنان سایر شهرستانها خواست در صورت سفر به کرمانشاه و لزوم حضور در مناطقی که طرح در آن ها اجرا می شود، متناسب با رقم سمت راست پلاک خودروی خود به مرکز استان سفر کنند تا با محدودیت تردد و جریمه مواجه نشوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پدیده در یک قدمی لیگ برتر فوتبال جوانان/ بجای حرف زدن انتظارعملکرد از مسئولین داریم

انتهای پیام