⭕️ بیمارستان ویژه مادر و کودک در استان کرمانشاه شروع بکار کرد

⭕️ بیمارستان ویژه مادر و کودک در استان کرمانشاه شروع بکار کرد

 

به گزارش خبرنگار فر نیوز (مسعود دریابار) بیمارستان ویژه مادر و کودک استان کرمانشاه با حضور استاندار شروع بکار کرد. کادر پزشکی این بیمارستان از جامعه بانوان هستند.

بیمارستان سجاد کرمانشاه با اجرای طرح توسعه و افتتاح بخش مراقبت های ویژه نوزادان و ارتقای تجهیز بخش های خود، به صورت بیمارستان مخصوص مادر و کودک شروع بکار کرد.

محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه در آیین آغاز بکار این بیمارستان با رویکرد جدید، از ابتکار مدیریت بیمارستان سجاد تقدیر کرد و این اقدام را یک گام موثر در جهت حمایت از جوانی جمعیت، آرامش بیشتر خانواده ها و رونق گردشگری سلامت دانست.

دکتر صحرایی، بهره مندی از فضایی آرام را از حقوق بیماران دانست و گفت: این مرکز درمانی گرچه در بخش خصوصی اما با نگاه مردمی شکل گرفته است.

دکتر ذوالفقاری، مدیر بیمارستان سجاد هم گفت: تمام اتاق های عمل، بخش های بستری و ویژه از متخصصان و همکاران خانم هستند و ما تمام توان خود را برای ارتقای آرامش خانواده ها بکار گرفته ایم.

این آیین بهره برداری همزمان با جلسه ستاد جمعیت استان برگزار شد که مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و سایر مدیران عضو ستاد هم حضور داشتند.