️فرماندار کرمانشاه تاثیر گذارترین فرماندار استان و حائز رتبه برتر کشوری در امر سوادآموزی
️فرماندار کرمانشاه تاثیر گذارترین فرماندار استان و حائز رتبه برتر کشوری در امر سوادآموزی

 فر نیوز … ️فرماندار کرمانشاه تاثیر گذارترین فرماندار استان و حائز رتبه برتر کشوری در امر سوادآموزی شناخته شد. ششمین مرکز یادگیری سواد آموزی محلی در محله آناهیتا کرمانشاه به مناسبت هفته سواد آموزی با حضور رنجبر فرماندار و رییس شورای سواد آموزی شهرستان کرمانشاه و مدیران نواحی سه گانه آموزش وپرورش این شهرستان و […]

 فر نیوز … ️فرماندار کرمانشاه تاثیر گذارترین فرماندار استان و حائز رتبه برتر کشوری در امر سوادآموزی شناخته شد.

ششمین مرکز یادگیری سواد آموزی محلی در محله آناهیتا کرمانشاه به مناسبت هفته سواد آموزی با حضور رنجبر فرماندار و رییس شورای سواد آموزی شهرستان کرمانشاه و مدیران نواحی سه گانه آموزش وپرورش این شهرستان و آقای نوروزی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش وپرورش استان و تعدادی از مسئولان مربوطه افتتاح گردید.

در این مراسم دو‌لوح تقدیر از سوی مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه و رییس شورای آموزش وپرورش استان به رنجبر فرماندار کرمانشاه به عنوان تاثیر گذار ترین فرماندار کشور در امر سواد آموزی و کسب رتبه برتر کشوری در این حوزه در سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ اهدا شد.

در مراسم افتتاح ششمین مرکز یاد گیری محلی رنجبر فرماندار کرمانشاه با قدردانی از حمایتهای شایسته استاندار  کرمانشاه  و مدیرکل  آموزش وپرورش و معاونت سواد اموزی اداره کل استان وروسای نواحی سه گانه آموزش وپرورش شهرستان اظهار داشت :کسب این موفقیتها در امر سواد آموزی حاصل زحمات وتلاشهای جمعی است و بحمدالله تاکنون در شهرستان کرمانشاه در زمینه سواد آموزی در سه مقطع (سواد آموزی. تحکیم وانتقال) در سال تحصیلی جاری که سهمیه شهرستان ۳۷۵۰ نفر بوده است که هفتاد درصد سهمیه اختصاصی جدب وتحقق پیدا کرده است.

 

فرماندار کرمانشاه  با ابراز خشنودی از افتتاح ششمین مرکز یادگیری محلی سواد آموزی تحت عنوان کرامت در محله محروم آناهیتا خواستار توسعه جدی مراکز یادگیری در سایر محلات محروم شهر کرمانشاه وروستاهای پرجمعیت سطح شهرستان شد .

️همچنین در این نشست سرکار خانم اختیاری به عنوان مدیر این مرکز معرفی شد. در این مراکزعلاوه بر فعالیتهای آموزشی سوادآموزی در زمینه مهارتهای زندگی وتوانمند سازی درعرصه تولید وافزایش در آمد زندگی سواد آموزان نیز فعالیتهایی انجام میشود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خواستار ثبت جهانی جشن شکرگذاری برداشت انار منطقه اورامانات به نام استان کرمانشاه هستیم.