10 بازیکن پرسپولیس در فهرست تیم ملی

10  بازیکن پرسپولیس در فهرست تیم ملی

کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران لیست اولیه خود را برای حضور بازیکنان منتخب در فیفا دی شهریورماه در اختیار قرار داده است. فدراسیون نیز باشگاه‌های داخلی را در جریان این موضوع قرار داد تا آنها گذرنامه‌های خود را برای صدور روادید بلغارستان تجویل دهند.

طبق لیست اولیه ۱۰ بازیکن زیر پاسپورت‌هایشان را به سفارت بلغارستان تحویل دادند:

علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، وحید امیری، سروش رفیعی، سعید صادقی، میلاد سرلک، مهدی ترابی و شهاب زاهدی.

البته تمام این بازیکنان قرار نیست راهی کشور بلغارستان شوند و سرمربی فعلا تصمیم به حضور ۷ بازیکن برای اعزام به کشور حریف گرفته است. در صورتیکه میلاد سرلک راهی بلغارستان شود دیگر نیازی به معرفی به پادگان برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی ندارد.

همچنین قلعه نویی از تیم‌هایی نظیر سپاهان و استقلال به ترتیب ۷ و ۶ بازیکن را در لیست اولیه قرار داده است که تعداد آنها نیز برای سفر به بلغارستان کاهش خواهد یافت.

10  بازیکن پرسپولیس در فهرست تیم ملی

پیام نیازمند، محمد دانشگر، رامین رضائیان، رضا اسدی، رضا شکاری میلاد زکی پور و شهریار مغانلو به همراه بازیکنانی نظیر سیدحسین حسینی روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی و… جزو بازیکنانی هستند که پاسپورت‌های خود را تحویل داده اند.

تراکتور نیز بازیکنانی نظیر حسین پورحمیدی، شجاع خلیل زاده و امیرحسین حسین زاده را به طور قطع در اردوی شهریورماه تیم ملی خواهد داشت.