استقبال جوانان از حضور در مساجد کاهش یافته است
استقبال جوانان از حضور در مساجد کاهش یافته است

به گزارش خبرنگار مهر، سعید بهشتی‌راد بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد اظهار کرد: انسجام در مساجد در گرو فعال شدن شورای عالی مساجد است، لذا تنها در صورت افزایش تعداد کانون‌ها تغییرات محتوایی و اساسی در مساجد و جامعه ایجاد نمی‌شود. وی افزود: تغییرات جزیره‌ای و دل‌بخواهی در مساجد […]

به گزارش خبرنگار مهر، سعید بهشتی‌راد بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد اظهار کرد: انسجام در مساجد در گرو فعال شدن شورای عالی مساجد است، لذا تنها در صورت افزایش تعداد کانون‌ها تغییرات محتوایی و اساسی در مساجد و جامعه ایجاد نمی‌شود.

وی افزود: تغییرات جزیره‌ای و دل‌بخواهی در مساجد توسط سپاه پاسداران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون مساجد و سایر دستگاه‌ها کاری از پیش نبرده و باید با تشکیل شورای عالی مساجد، هر مسجد را به یک قرارگاه تبدیل کرد.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه با بیان اینکه شورای عالی مساجد باید روحانی‌محور باشد، گفت: مساجد در گذشته بر خلاف امروز شاهد حضور جوانان عاشق بود، هم اکنون استقبال جوانان کاهش یافته، در حالی که مسئولین درگیر اختلافات ریز و جزئی هستند دشمنان اسلام و انقلاب از هر فرصتی برای ضربه زدن به این کشور استفاده می‌کنند.

وی با بیان اقدامات لازم برای رسیدن به جایگاه نخست کانون‌های فرهنگی مساجد در کشور تصریح کرد: قرارگاه‌های تشکیلی باید ذیل شورای عالی مساجد فعالیت کرده و هر کدام از اعضای آن حق رأی داشته باشند تا با هم‌افزایی و مشارکت تمامی ارگان‌ها به هدف مدنظر رسید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آماده‌باش ۲۲۰ آتش‌نشان کرمانشاه در شب چهارشنبه آخرسال