توزیع یک هزار اصله نهال رایگان توسط سامانه ۱۳۷ شهرداری سمنان
توزیع یک هزار اصله نهال رایگان توسط سامانه ۱۳۷ شهرداری سمنان

به گزارش فرتاک نیوز ؛محسن صوفی آبادی اظهار کرد: امسال برای نخستین بار در هفته درختکاری و با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان، توزیع نهال‌های رایگان بین شهروندان از طریق ثبت نام در سامانه ۱۳۷ انجام شد. وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان سمنانی از این سامانه گفت: اجرای […]

به گزارش فرتاک نیوز ؛محسن صوفی آبادی اظهار کرد: امسال برای نخستین بار در هفته درختکاری و با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان، توزیع نهال‌های رایگان بین شهروندان از طریق ثبت نام در سامانه ۱۳۷ انجام شد.

وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان سمنانی از این سامانه گفت: اجرای طرح توزیع نهال از طریق سامانه ۱۳۷ از نهم اسفندماه آغاز شد و تاکنون بیش از یک هزار اصله نهال بین شهروندان توزیع شده است.

مدیر حوزه شهردار سمنان تصریح کرد: در این طرح، توزیع نهال از درختان مثمر نظیر عناب، سنجد، انجیر و انار و درختان غیرمثمر زیتون تلخ، سرو تهران، سرو خوابیده و دیگر درختان سازگار با اقلیم شهر صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: سامانه ۱۳۷ شهرداری سمنان در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹ به بیش از ۱۵۰۰ درخواست شهروندان در حوزه‌های خدمات شهری، آسفالت ریزی و دیگر مسائل شهری پاسخ داده است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واکنش وزارت خارجه به چاپ نقشه جعلی در اقلیم کردستان عراق