کشف و ضبط ۲۶ قطعه کبک وحشی و ادوات شکاری در دالاهو
کشف و ضبط ۲۶ قطعه کبک وحشی و ادوات شکاری در دالاهو

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهرداد شهبازی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر از کشف ۲۶ قطعه کبک وحشی، ۴ قطعه کبوتر از ۴ نفر متخلف شکار و صید در سنقر و کلیایی خبر داد و گفت : در طی گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت، مأمورین یگان حفاظت […]

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مهرداد شهبازی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر از کشف ۲۶ قطعه کبک وحشی، ۴ قطعه کبوتر از ۴ نفر متخلف شکار و صید در سنقر و کلیایی خبر داد و گفت : در طی گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست سنقر موفق به دستگیری ۴ نفر شکارچی و کشف و ضبط تعداد ۲۶ قطعه کبک، ۴ قطعه کبوتر، یک سر خرگوش، یک قطعه ابچلیک و ۲ قبضه اسلحه ساچمه زنی دولول از آنان شدند.

او گفت : پس از تشکیل پرونده برای متخلفین، آنان جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شدند.

متخلفین شکار و صید در دالاهو کشف و ضبط شدند

۷  قطعه کبک وحشی و ادوات شکار از متخلفین شکار و صید در دالاهو کشف و ضبط شد.

اصغر آغاز رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دالاهو گفت: در پی گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت شهرستان دالاهو، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان موفق به دستگیری دو اکیپ از شکارچیان غیرمجاز و کشف و ضبط تعداد ۷ قطعه کبک، ۲ قبضه اسلحه ساچمه زنی، ۷ حلقه دام زنده گیری، یکعدد قفس چوبی و ادوات شکار و صید از آنان شدند.

او افزود: پس از تشکیل پرونده برای این شکارچیان متخلف، افراد خاطی جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شدند.

کشف و ضبط ۱۱ قطعه کبک وحشی

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از کشف و ضبط ۱۱ قطعه کبک وحشی با همکاری ادارات حفاظت محیط زیست جوانرود و باینگان از متخلفین شکار و صید خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سهام بورس را ارزان نفروشید/ به ‌معترضان بورس حقبدهیم

آزاد شیخ ویسی از دستگیری ۳ اکیپ شکارچی متخلف و کشف و ضبط ۱۱ قطعه کبک وحشی و ادوات شکار و صید از متخلفین شکار در جوانرود خبر داد.

شیخ ویسی گفت: در پی عملیات مشترک گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت شهرستان جوانرود با همکاری یگان حفاظت اداره کل و یگان حفاظت محیط زیست جوانرود و بخش باینگان، محیط بانان موفق به دستگیری شکارچیان غیرمجاز و کشف و ضبط تعداد ۱۱ قطعه کبک وحشی و ادوات شکار و صید از آنان شدند.

او افزود: برای این ۳ اکیپ شکارچی متخلف، ۳ پرونده تخلف محیط زیستی تشکیل و پرونده افراد جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی ارجاع شد.

کشف و ضبط بیش از ۸ تن چوب قاچاق

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنقر و کلیایی از کشف و ضبط بیش از ۸ تن چوب قاچاق توسط متخلفین در شهرستان سنقر و کلیایی خبر داد.

مهرداد شهبازی گفت: ۲ نفر متخلف که اقدام به قطع بیش از ۸ تن چوب قاچاق در حاشیه رودخانه گاورود شهرستان سنقر کرده بودند، توسط یگان حفاظت محیط زیست سنقر شناسایی و دستگیر شدند.

او افزود: این افراد متخلف پس از تشکیل پرونده تخلف محیط زیستی، به دستگاه قضایی معرفی شدند .

انتهای پیام/د