آغاز ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی شهر کرمانشاه از
فردا
آغاز ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی شهر کرمانشاه از
فردا

جلیل بالایی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از فردا ۲۰ اسفند ثبت نام کاندیدهای شورای اسلامی شهر در استان کرمانشاه آغاز می‌شود. وی افزود: ثبت نام داوطلبان شورای شهر از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ اسفند به مدت هفت روز از طریق سه روش انجام خواهد گرفت. سخنگوی ستاد انتخابات استان کرمانشاه […]

جلیل بالایی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از فردا ۲۰ اسفند ثبت نام کاندیدهای شورای اسلامی شهر در استان کرمانشاه آغاز می‌شود.

وی افزود: ثبت نام داوطلبان شورای شهر از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ اسفند به مدت هفت روز از طریق سه روش انجام خواهد گرفت.

سخنگوی ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: در روش اول ثبت نام از طریق برنامه تلفن‌های همراه انجام می‌شود که پس از طی مراحل اولیه ثبت نام، زمان مراجعه داوطلبان به فرمانداری‌ها مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: در روش دوم داوطلبان به پورتال وزارت کشور و استانداری مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را انجام می‌دهند.

بالایی خاطرنشان کرد: آخرین روشی که داوطلبان می‌توانند از طریق آن برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر اقدام کنند، ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان و کافی نت‌ها است که داوطلبان پس از این مرحله لازم است همراه با مدارک از جمله سو پیشینه به فرمانداری‌ها مراجعه کنند.

سخنگوی ستاد انتخابات استان کرمانشاه بیان کرد: امسال در مجموع هشت هزار و ۸۶۵ منتخب اصلی و علی البدل شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر استان کرمانشاه خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها از ۱۶ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ به مدت یک هفته انجام خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نرخ هر کیلو گوشت گوسفندی به ۹۵ هزار تومان رسید