کیفیت زندگی مددجویان در کرمانشاه ارتقا پیدا نکرده
است
کیفیت زندگی مددجویان در کرمانشاه ارتقا پیدا نکرده
است

امیرعلی بابایی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افتتاحیه رسمی ۸۰ کلینیک مثبت زندگی در استان کرمانشاه اظهار کرد: شهروندان خواستار مطالبه‌گری از مسئولین استان و به ویژه شهرستان کرمانشاه به عنوان مدیران مطالبه‌گر هستند. وی به تلاش مضاعف عوامل اداره کل بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، کلینیک‌های […]

امیرعلی بابایی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افتتاحیه رسمی ۸۰ کلینیک مثبت زندگی در استان کرمانشاه اظهار کرد: شهروندان خواستار مطالبه‌گری از مسئولین استان و به ویژه شهرستان کرمانشاه به عنوان مدیران مطالبه‌گر هستند.

وی به تلاش مضاعف عوامل اداره کل بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، کلینیک‌های مددکاری، سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها در راستای کمک به مددجویان زیر حمایت و افراد کم بضاعت اشاره کرد و افزود: در استان کرمانشاه ارتقا کیفیت زندگی مددجویان بهزیستی تاکنون مشاهده نشده، زیرا که بودجه‌های کلان برای بخش خدمات عمومی حذف و به عنوان خدمات خصوصی رها شده است.

مدیر مرکز مثبت زندگی صدای سلامت کرمانشاه تصریح کرد: ردیف بودجه مشخصی برای کلینیک و مددجویان بهزیستی تعریف نشده است، لذا مدیران استان کرمانشاه باید خواستار تغییر سیاست‌های کلان به نفع اقشار آسیب‌پذیر باشند و در این راستا مطالبه‌گری کنند.

به گفته وی مدیران کلینیک‌های اجتماعی و مدیران ادارات مربوطه در مقابل افراد توانخواه جامعه مسئول بوده و باید برای وضعیت کنونی چاره اندیشی شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احترامی به حضور ائمه جمعه کرمانشاه گذاشته نمی‌شود