مارتین برایثوایت:مسی هم مثل بقیه یک انسان عادی است
مارتین برایثوایت:مسی هم مثل بقیه یک انسان عادی است

بیش از یک سال از انتقال مارتین برایثویت به بارسلونا گذشته و او در این مدت تبدیل به بازیکن محبوبی در رختکن این تیم شد است. اگرچه مارتین برایثویت در بسیاری از بازی ها به عنوان یار جانشین وارد زمین شده، اما بارها عملکرد موثری داشته و در خدمت تیم ملی عمل کرده است. حالا […]

بیش از یک سال از انتقال مارتین برایثویت به بارسلونا گذشته و او در این مدت تبدیل به بازیکن محبوبی در رختکن این تیم شد است. اگرچه مارتین برایثویت در بسیاری از بازی ها به عنوان یار جانشین وارد زمین شده، اما بارها عملکرد موثری داشته و در خدمت تیم ملی عمل کرده است. حالا این مهاجم دانمارکی مدعی شد لیونل مسی نیز انسانی عادی مثل دیگران است و تنها به کار مورد علاقه اش یعنی فوتبال بازی کردن فکر می کند.

به گزارش فرتاک نیوز،مارتین برایثویت گفت: “ما در باشگاه بارسلونا و در کنار دیگر روحیه تیمی فوق العاده ای داریم. اگر بازیکنان حاضر اتاق رختکن مشکلات زیادی داشتند توانایی چنین بازگشت هایی را در خود نمی دید و نتایج اخیر برای بارسلونا. همه ما در کنار هم بوده و به عنوان یک تیم احساس فوق العاده خوبی داریم.

همبازی شدن با لیونل مسی؟ وقتی او را شناخته و به مسی نزدیک شوید، می بینید که او نیز یک نفر مانند دیگران و بازیکنی در خدمت تیم است. مسی انسانی آرام، متواضع و عادی است. مسی علاقمند به شوخی و خنده بوده و فقط به فوتبال فکر کند، زیرا این ورزش مورد علاقه اوست.”

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جوی پایدار در کرمانشاه حاکم است