توزیع روغن در کرمانشاه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های
مصرف محدود شد
توزیع روغن در کرمانشاه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های
مصرف محدود شد

احسان باقرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: توزیع کالاها از جمله روغن بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان برنامه‌ریزی می‌شود و شبکه توزیع نیز بر اساس دستورات این ستاد در اختیار ما قرار می‌گیرد. وی عنوان کرد: جهت نظارت بیشتر بر عملکرد توزیع روغن در شرکت‌های پخش، کارخانجات صنعتی روغن […]

احسان باقرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: توزیع کالاها از جمله روغن بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان برنامه‌ریزی می‌شود و شبکه توزیع نیز بر اساس دستورات این ستاد در اختیار ما قرار می‌گیرد.

وی عنوان کرد: جهت نظارت بیشتر بر عملکرد توزیع روغن در شرکت‌های پخش، کارخانجات صنعتی روغن و در سطح فروشگاه‌ها تصمیم بر این شد که عمده روغن در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای که نظارت ما بر آن‌ها بیشتر است و همچنین تعاونی‌های مصرف ادارات توزیع شود.

باقرخانی گفت: دلیل اینکه در برخی از فروشگاه‌ها عرضه نمی‌شود نظارت بیشتر است زیرا نظارت بر توزیع بسیار مهم و از الزامات کار ما است که باید نسبت به آن حساسیت داشته باشیم.

وی با اشاره به خرید اجباری کالاهای دیگر برای خرید روغن افزود: این اقدام مصداق کامل فروش اجباری است و ما با این موضوع بسیار مخالف هستیم و در قانون نظام صنفی این کار جرم تلقی می‌شود.

باقرخانی گفت: هر فردی که اقدام به فروش اجباری کند مرتکب جرم شده و برای آن پرونده تشکیل می‌شود و تعزیرات حکومتی حکم لازم نسبت به این پرونده را صادر می‌کند.

وی عنوان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در هر فروشگاهی که فروش اجباری مشاهده شد حتماً به شماره ۱۲۴ اطلاع دهند و در اولین فرصت بازرسان سمت مراجعه می‌کنند و با فرد خاطی برخورد لازم انجام می‌شود.

باقرخانی افزود: از واحدهای صنفی متخلف درخواست می‌شود که نسبت به این کار اقدام نکنند که به طور یقین با برخورد قاطع همکاران بازرسی مواجه خواهند شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آسیب های اجتماعی برای استان و کشور یک چالش است .

انتهای پیام/۸۳۲