توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کرمانشاه آغاز
شد
توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کرمانشاه آغاز
شد

ایسنا/کرمانشاه مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از آغاز توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در قالب نهضت کمک مومنانه بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در استان از امروز(۲۰ اسفند) خبر داد. کامران هزارخانی در مراسم آغاز توزیع این بسته‌های معیشتی در مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) شهر کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این […]

ایسنا/کرمانشاه مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از آغاز توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در قالب نهضت کمک مومنانه بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در استان از امروز(۲۰ اسفند) خبر داد.

کامران هزارخانی در مراسم آغاز توزیع این بسته‌های معیشتی در مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) شهر کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این بسته‌ها شامل اقلامی مثل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و… بوده و هر بسته حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزش دارد.

هزارخانی با بیان اینکه این بسته‌های معیشتی در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و خیرین تهیه شده، گفت: اقشار و خانوارهای نیازمند با محوریت مساجد و پایگاه‌های بسیج محلات شناسایی و بسته‌های حمایتی با رعایت اصول بهداشتی بین این خانوارها توزیع می شود.

هزارخانی اضافه کرد: با همکاری  حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت سعی کرده‌ایم تا خانوارهای آسیب دیده از کرونا را شناسایی کنیم که تا امروز ۱۰ هزار خانوار شناسایی شده‌اند که هرکدام از آنها حداقل یکبار بسته های معیشتی را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: بهترین پیام اجرای نهضت کمک مومنانه القای بیشتر نوع دوستی بوده و امیدواریم این کمک ها بتواند زمینه ساز ترغیب اقشار مختلف جامعه برای کمک به همنوعانشان شود.

 مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه پیش از این ۲۹۰ هزار بسته معیشتی در استان کرمانشاه بین نیازمندان و خانوار های آسیب دیده از کرونا توزیع شده، گفت: این بسته های معیشتی ۸۰ میلیارد تومان ارزش داشته اند.

سرهنگ سعید بهشتی راد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کرمانشاه نیز با بیان اینکه ۳۷۰۰ بسته از این ۱۰ هزار بسته معیشتی در شهر کرمانشاه توزیع خواهد شد، گفت: از ابتدای اجرای نهضت کمک مومنانه تاکنون ۵۱ هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۵ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در شهر کرمانشاه توزیع شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
باند سارقان منازل «صحنه» منهدم شد/ پلیس: کشفیات ما افزایشداشته است

 انتهای پیام