افزایش دو برابری خرید‌های اینترنتی در کرمانشاه
افزایش دو برابری خرید‌های اینترنتی در کرمانشاه

با توجه به استقبال مردم از خرید در فضای مجازی، امسال خرید‌های اینترنتی در استان کرمانشاه دو برابر افزایش یافته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل اداره پست استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: از ۵ میلیون و صد هزار مرسوله جابه جا شده در استان طی سال جاری، بیش […]

با توجه به استقبال مردم از خرید در فضای مجازی، امسال خرید‌های اینترنتی در استان کرمانشاه دو برابر افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل اداره پست استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: از ۵ میلیون و صد هزار افزایش دو برابری خرید‌های اینترنتی در کرمانشاهمرسوله جابه جا شده در استان طی سال جاری، بیش از یک میلیون بسته آن خرید‌های اینترنتی بوده است.

فتاح افزود: در حال حاضر اداره پست استان با ۱۱۶ فروشگاه اینترنتی همکاری دارد که تعداد این فروشگاه‌ها نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد بیشتر شده است.

وی با اشاره به اینکه ۸ درصد خرید‌های اینترنتی مربوط به روستا‌های استان است، خاطرنشان کرد: اداره پست تا دورترین نقاط استان را زیر پوشش دارد.

فتاح از آمادگی پست استان برای کمک به مشاغل مختلف و رونق کسب و کار در بازار گسترده فروش مجازی خبر داد و گفت: در زمینه فروش کالا و پرداخت در محل تحویل، آماده همکاری با فروشندگان هستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حادثه رانندگی در اردبیل با یک کشته و ۴ مصدوم