اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه غریبان در کرمانشاه
اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه غریبان در کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روز پنج شنبه غریبان (۲۱ اسفند)خبر داد. به گزارش خبرگزاری صداو سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری گفت: همزمان با روز پنج شنبه غریبان و با توجه به بسته بودن درب آرامستان‌ها در شهر‌های استان، محدودیت‌هایی به صورت مقطعی در معابر منتهی […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روز پنج شنبه غریبان (۲۱ اسفند)خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری گفت: همزمان با روز پنج شنبه غریبان و با توجه به بسته بودن درب آرامستان‌ها در شهر‌های استان، محدودیت‌هایی به صورت مقطعی در معابر منتهی به مزار شهدا شهر کرمانشاه و سایر شهرستان‌ها از ساعت ۷ صبح اعمال می‌شود.

وی افزود: در شهر کرمانشاه و در صورت افزایش تردد‌ها و سنگین شدن ترافیک، محدودیت‌ها از مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام (ره) از تقاطع شهید غیرتمند، میدان ارتش و مسیر غرب به شرق چهار راه سیلو به سمت میدان شهدا به صورت مقطعی اعمال خواهد شد.

سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: ترافیک ورودی به میدان شهدا از سمت بلوار آریاشهر نیز با هدایت از طریق راست گرد به لاین شرقی بزرگراه امام (ره) هدایت می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از شهروندان خواست با توجه به محدودیت‌های ورود به آرامستان‌ها به صورت پیاده و خودرویی، با ماموران همکاری کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پایان عملیات آوار برداری از منزل متروکه در کرمانشاه با کشف۲جسد