ثبت نام داوطلبان شور‌اهای شهر در کرمانشاه آغاز شد
ثبت نام داوطلبان شور‌اهای شهر در کرمانشاه آغاز شد

همزمان با سراسر کشور ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شورا‌های شهر در استان کرمانشاه از صبح امروز (چهارشنبه ۲۰ اسفند) آغاز شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان شورا‌های شهر تا ۲۶ اسفند ادامه دارد، گفت: ثبت نام داوطلبان در ۳۵ شهر […]

همزمان با سراسر کشور ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شورا‌های شهر در استان کرمانشاه از صبح امروز (چهارشنبه ۲۰ اسفند) آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان شورا‌های شهر تا ثبت نام داوطلبان شور‌اهای شهر در کرمانشاه آغاز شد۲۶ اسفند ادامه دارد، گفت: ثبت نام داوطلبان در ۳۵ شهر استان کرمانشاه انجام می‌شود.

جلیل بالایی افزود: به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی سه روش برای ثبت نام داوطلبان شورا‌های شهر پیش بینی شده که یکی از آن‌ها انجام مرحله پیش ثبت نام از طریق برنامه‌ای که روی تلفن‌های همراه نصب می‌شود، است که از این طریق زمان مراجعه داوطلبان به فرمانداری‌ها مشخص می‌شود.

وی روش دوم ثبت نام را مراجعه داوطلبان به پورتال وزارت کشور و استانداری عنوان کرد و گفت: روش سوم نیز از طریق دفاتر پیشخوان و کافی نت‌ها میسر می‌باشد و پس از این مرحله لازم است داوطلبان همراه با مدارک از جمله سوء پیشینه به فرمانداری‌ها مراجعه کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان اخذ سوء پیشینه را برای داوطلبان انتخابات شورا‌های شهر و روستا لازم دانست و خاطرنشان کرد: داوطلبانی که سابقه انگشت نگاری داشته اند می‌توانند با مراجعه به سامانه ثنا سوء پیشینه خود را دریافت کنند.

به گفته بالایی ثبت نام داوطلبان شورا‌های روستا نیز از ۱۶ فروردین آغاز می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
محور «کرمانشاه ـ اسلام‌آباد غرب» بیشترین تلفات حوادث رانندگیرا به خود اختصاص داد