آغاز واکسیناسیون مددجویان سالمند بهزیستی کرمانشاه به
زودی
آغاز واکسیناسیون مددجویان سالمند بهزیستی کرمانشاه به
زودی

فرحناز محمدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سالمندان بنا بر شرایط ویژه و آسیب پذیری بیشتر در معرض شیوع ویروس کرونا در اولویت واکسیناسیون قرار دارند. وی افزود: بر اساس هماهنگی صورت گرفته به زودی این گروه از مددجویان در مقابل ویروس کرونا واکسینه خواهند شد. مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تصریح […]

فرحناز محمدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سالمندان بنا بر شرایط ویژه و آسیب پذیری بیشتر در معرض شیوع ویروس کرونا در اولویت واکسیناسیون قرار دارند.

وی افزود: بر اساس هماهنگی صورت گرفته به زودی این گروه از مددجویان در مقابل ویروس کرونا واکسینه خواهند شد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تصریح کرد: در مرحله نخست، واکسن کرونا به ۴۳۵ سالمند و مراقبین آنها در مراکز شبانه روزی کرمانشاه تزریق خواهد شد.

وی ادامه داد: در مراحل بعدی دیگر مددجویان بهزیستی کرمانشاه اعم از بیماران روان و افراد دارای معلولیت جسمی و ذهنی نیز در این طرح واکسینه خواهند شد.

محمدی با اشاره به آمار پایین ابتلاء به ویروس کرونا در مراکز نگهداری استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: مراکز نگهداری در استان کرمانشاه جز مراکزی بودند که کمترین آمار مبتلا به ویروس کرونا و یا فوتی را در بین استان‌های کشور داشته و امیدواریم که بتوانیم روند چرخه ویروس را به طور کامل در مراکز نگهداری کنترل کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تعداد جانباختگان کرونا در کرمانشاه از ۱۴۵۰ نفر گذشت