فداکاری پلیس در لارستان
فداکاری پلیس در لارستان

اقدام  یک مأمور پلیس در لارستان مانع از بروز آتش سوزی خانه شد. سرهنگ داود امجدی فرمانده انتظامی شهرستان لارستان در خصوص این موضوع اظهار کرد: یکی از مأموران انتظامی این فرماندهی که به مرخصی ساعتی اعزام شده بود، پس از مشاهده یک کودک در خیابان که با حالتی آشفته و سراسیمه در حال دویدن […]

اقدام  یک مأمور پلیس در لارستان مانع از بروز آتش سوزی خانه شد.

سرهنگ داود امجدی فرمانده انتظامی شهرستان لارستان در خصوص این موضوع اظهار کرد: یکی از مأموران انتظامی این فرماندهی که به مرخصی ساعتی اعزام شده بود، پس از مشاهده یک کودک در خیابان که با حالتی آشفته و سراسیمه در حال دویدن بوده است، متوجه می‌شود که منزلشان آتش گرفته و هیچ کس هم در آن جا حضور ندارد.

او ادامه داد: این مأمور پلیس، بلافاصله به همراه کودک به محل آتش سوزی مراجعه و با توجه به بسته شدن در‌های ورودی به سرعت از دیوار بالا می‌رود و شیر گاز خانه را قطع می‌کند.

او افزود: با سرعت عمل این مامور نیروی انتظامی، آتش که در بخشی از منزل شعله ور شده بوده است، خاموش و مهار شده و از بروز اتفاقات ناگوار بعدی جلوگیری به عمل می‌آید.

فرمانده انتظامی شهرستان لارستان ضمن تقدیر و تشکر از اقدام فداکارانه و سرعت عمل بالای این مأمور وظیفه شناس، تأکید کرد: کارکنان نیروی انتظامی با داشتن روحیه ایثار و از خود گذشتگی در موقعیت‌های مختلف، در مسیر خدمت رسانی به مردم سر از پا نمی‌شناسند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اطلاعیه توزیع الکترونیکی نفت سفید در کرمانشاه