افزایش ۵۰ درصدی “ترافیکِ نوروزی” کرمانشاه در روزهای
کرونایی!
افزایش ۵۰ درصدی “ترافیکِ نوروزی” کرمانشاه در روزهای
کرونایی!

ایسنا/کرمانشاه رییس پلبیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی ترافیک خیابانهای شهر کرمانشاه در روزهای پایانی سال خبر داد. سرهنگ فضل الله شیری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به شلوغی بازار در روزهای پایانی سال اظهار کرد: متاسفانه علی رغم شیوع کرونا شاهد شلوغی بازار در روزهای […]

ایسنا/کرمانشاه رییس پلبیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی ترافیک خیابانهای شهر کرمانشاه در روزهای پایانی سال خبر داد.

سرهنگ فضل الله شیری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به شلوغی بازار در روزهای پایانی سال اظهار کرد: متاسفانه علی رغم شیوع کرونا شاهد شلوغی بازار در روزهای پایانی سال هستیم.

وی افزود: متاسفانه این شلوغی بازار، افزایش ترافیک را در نقاط مختلف شهر از جمله مسکن، نوبهار، دولت آباد و بویژه بافت مرکزی شهر رقم زده است.

به گفته رییس پلیس راهور استان کرمانشاه، ترافیک برخی خیابانهای کرمانشاه در روزهای پایانی سال نسبت به سایر روزهای عادی بین ۳۰ تا ۵۰ درصد افزایش داشته و هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک تر شویم این حجم ترافیک افزایش می یابد.

شیری از شروع طرح نوروزی پلیس راهور از ۱۵ اسفند ماه خبر داد وافزود: این طرح در دو مرحله اجرا خواهد شد که مرحله اول آن از ۱۵ تا ۲۸ اسفند و مرحله دوم از ۲۹ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه خواهد بود.

وی افزود: در مرحله اول این طرح تعداد نیروها برای کنترل ترافیک افزایش یافته و در کنار آن طرح های ویژه ای برای کنترل ترافیک در چهارشنبه آخرسال و پنجشنبه آخرسال اجرا می‌شود.

رییس پلیس راهور استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در کنار این طرح ها، محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ شب تا سه صبح هم همچنان برقرار است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش آمار بستری‌های کرونا در کرمانشاه