سرعت غیرمجاز سبب واژگونی مینی‌بوس در کرمانشاه شد
سرعت غیرمجاز سبب واژگونی مینی‌بوس در کرمانشاه شد

محمد حیدری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یک دستگاه مینی‌بوس که از مبدا شهر سنندج به سمت شهرستان سرپل ذهاب در حرکت بود هشت صبح امروز در محور کرمانشاه-اسلام آبادغرب واژگون شد. وی با اشاره به علت واژگونی مینی‌بوس مذکور افزود: عدم توانایی کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت […]

محمد حیدری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یک دستگاه مینی‌بوس که از مبدا شهر سنندج به سمت شهرستان سرپل ذهاب در حرکت بود هشت صبح امروز در محور کرمانشاه-اسلام آبادغرب واژگون شد.

وی با اشاره به علت واژگونی مینی‌بوس مذکور افزود: عدم توانایی کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مجاز سبب واژگونی این مینی‌بوس با ۱۴ سرنشین شد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه هفت نفر از سرنشینان مینی‌بوس مجروح شدند، تصریح کرد: سرنشینان مصدوم به مراکز درمانی منتقل شده و به صورت سرپایی مداوا شدند، حال تمامی سرنشینان مساعد است.

حیدری با تاکید بر اینکه تمامی محورهای استان کرمانشاه به علت بارندگی لغزنده است، گفت: رانندگان وسایل نقلیه باید نسبت به حفظ سرعت مطمئنه اهتمام ورزند.

وی به سهم ۴۷ درصدی واژگونی در حوادث جاده‌ای اشاره کرد و ادامه داد: بستن کمربند ایمنی توسط راننده و تمامی سرنشینان و هدایت خودرو به شانه خاکی در صورت بروز حادثه و یا نقص ایمنی به منظور جلوگیری از وقوع حوادث بعدی ضروری است‌.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مراسم وداع با پیکر شهید «احمد زارعی» برگزار شد