ارائه ۲۲ هزار نفر ساعت آموزش در مراکز فنی و حرفه‌ای
کرمانشاه
ارائه ۲۲ هزار نفر ساعت آموزش در مراکز فنی و حرفه‌ای
کرمانشاه

امسال در آموزشگاه‌های دولتی و آزاد فنی وحرفه‌ای استان کرمانشاه ۲۲ هزار و ۱۰۰ نفر ساعت کلاس‌های آموزشی به متقاضیان ارائه شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: در سال جاری در بخش خصوصی ۲ هزار و ۲۵۱ دوره آموزشی در قالب ۲ […]

امسال در آموزشگاه‌های دولتی و آزاد فنی وحرفه‌ای استان کرمانشاه ۲۲ هزار و ۱۰۰ نفر ساعت کلاس‌های آموزشی به متقاضیان ارائه شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: در سال جاری در بخش خصوصی ۲ هزار و ۲۵۱ دوره آموزشی در قالب ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار نفر ساعت برگزار شده است.

یاور محمدی با بیان اینکه آموزشگاه‌های آزاد در ۳۱ رشته و ۲۲۸ حرفه آموزشی فعالیت می‌کنند، افزود: ۲۰۶ آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد در استان کرمانشاه در ۴ حوزه خدمات؛ صنعت؛ کشاورزی و فرهنگ و هنر به مقاضیان آموزش‌های مهارتی ارائه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش دولتی نیز ۱۸ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در استان فعالیت می‌کند که از این تعداد ۵ مرکز در شهر کرمانشاه و بقیه در شهرستان‌ها است و در این مراکز آموزش‌ها به صورت رایگان ارائه می‌شود.

محمدی اظهار داشت: امسال در آموزشگاه‌های دولتی نیز ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفر دوره در قالب ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ساعت ارائه شده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: بیشترین آموزش‌ها به متقاضیان در کارگاه‌های واقع شده در مراکز، مهارت آموزی در محیط واقعی کار، پادگان‌ها، زندان، روستاها، صنایع و اصناف، سکونتگاه‌های غیر رسمی برای زنان سرپرست خانوار ارائه شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شورای شهر اهل حاشیه، وهن کرمانشاه است/ رأی لیستی بر اساستخصص، راه برون رفت از وضعیت فعلی