۷ مجروح بر اثر واژگونی مینی بوس در محور کرمانشاه به اسلام
آباد
۷ مجروح بر اثر واژگونی مینی بوس در محور کرمانشاه به اسلام
آباد

صبح امروز بر اثر لغزندگی جاده یک دستگاه مینی بوس در محور کرمانشاه به اسلام آباد غرب واژگون شد که در این حادثه ۷ نفر مجروح شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: مجروحان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند، اما خوشبختانه حال […]

صبح امروز بر اثر لغزندگی جاده یک دستگاه مینی بوس در محور کرمانشاه به اسلام آباد غرب واژگون شد که در این حادثه ۷ نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: مجروحان این حادثه به ۷ مجروح بر اثر واژگونی مینی بوس در محور کرمانشاه به اسلام آبادبیمارستان منتقل شدند، اما خوشبختانه حال عمومی آن‌ها مطلوب است.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه در حال حاضر در محور‌های مواصلاتی استان بارش شدید باران، مه گرفتگی و آبگرفتگی معابر گزارش شده است، افزود: از رانندگان در خواست داریم در چنین شرایط جوی رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب و همراه داشتن تجهیزات زمستانی را مد نظر داشته باشند.

وی به رانندگان توصیه کرد: تا حد امکان از سفر‌های غیر ضروری بپرهیزند و در محور‌های مه گرفته حتما چراغ خودرو خود را روشن کنند تا شاهد حوادث رانندگی نباشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین وضعیت برجام، محور نشست شورای اتحادیه اروپا