کلانشهر کرمانشاه بالاخره صاحب سند چشم انداز شد/ طلوعی:
مدیریت سلیقه‌ای نیست،نیازمند کمک مردم هستیم
کلانشهر کرمانشاه بالاخره صاحب سند چشم انداز شد/ طلوعی:
مدیریت سلیقه‌ای نیست،نیازمند کمک مردم هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، جلسه بررسی سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه به ریاست دکتر سعید طلوعی و با حضور معاونین، مدیران مناطق و رؤسای سازمان های شهرداری کرمانشاه برگزار شد. شهردار کرمانشاه در این نشست، تدوین سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه را یکی اسناد بسیار مهم دانست و با […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، جلسه بررسی سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه به ریاست دکتر سعید طلوعی و با حضور معاونین، مدیران مناطق و رؤسای سازمان های شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

شهردار کرمانشاه در این نشست، تدوین سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه را یکی اسناد بسیار مهم دانست و با بیان اینکه نباید در تصمیم گیری شهری سلیقه ای عمل کرد گفت: این سند باید بصورت علمی و تخصصی تنظیم شود و مطالبات مردم کرمانشاه را نیز باید در آن مد نظر قرار داد چرا که درحال تصمیم گیری درخصوص زندگی مردم و مدیریت شهری هستیم.

وی با بیان اینکه این سند تا پایان فروردین ماه سال جدید باید تنظیم و در سال ١۴٠٠ عملیاتی شود، افزود: مدیریت شهری را باید با برنامه پیش برد و ما در این سند باید بدانیم اکنون در کجا قرار داریم و سال ١۴٠۵ در کجا خواهیم بود، باید بدانیم تاکنون چه اقداماتی صورت گرفته و تا سال ١۴٠۵ چه اقداماتی صورت خواهد گرفت.

دکتر سعید طلوعی تصریح کرد: این سند برکات زیادی دارد که حتی در اجرای پروژه ها، بودجه آن و روش اجرای آن نیز پیش بینی می شود.

شهردار کرمانشاه ادامه داد: تمامی مدیران شهرداری موظفند که با مشاور این طرح همکاری لازم را داشته باشند، نظرات و تجربیات را منتقل و یک سند قوی با برنامه ریزی درست ارائه کنند.

وی درپایان با بیان اینکه باوجود مشکلات اقتصادی اما شهر کرمانشاه زنده و اقدامات زیباسازی شهر درحال اجراست گفت: در این سند باید مشکلات اقتصادی و حتی قصور مدیران نیز مد نظر باشد و از مردم نیز درخواست داریم ما را در تنظیم هرچه بهتر این سند یاری کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تشکیل کمیته مدیریت بحران در بیمارستان کودکانکرمانشاه

لازم به ذکر است که در این نشست، مشاور طرح و مدیران مناطق و سازمان ها نظرات خود درخصوص تنظیم سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه را بیان کردند.

انتهای پیام/ح