شناسایی ۱۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونای انگلیسی در
کرمانشاه
شناسایی ۱۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونای انگلیسی در
کرمانشاه

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شناسایی ۱۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونای انگلیسی در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، با اشاره به اینکه این ۱۴ بیمار بعد از انجام آزمایش‌های تخصصی شناسایی شده اند افزود: با اضافه شدن این […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شناسایی ۱۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونای انگلیسی در استان خبر داد.

شناسایی ۱۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونای انگلیسیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، با اشاره به اینکه این ۱۴ بیمار بعد از انجام آزمایش‌های تخصصی شناسایی شده اند افزود: با اضافه شدن این ۱۴ نفر شمار مبتلایان به ویروس جهش یافته‌ی کرونا‌ی انگلیسی در استان به ۲۶ نفر رسید.

دکتر شکیبا در تشریح نحوه ابتلا این ۱۴ نفر گفت: ده نفر از این مبتلایان ساکن یکی از روستا‌های شهرستان صحنه بوده اند که به علت شرکت در مراسم عروسی در یکی از شهرستانهای لرستان به کرونای انگلیسی مبتلا شده اند.

وی گفت : از این  مبتلایان تعدادی در بیمارستان بستری هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درباره نحوه شناسایی سایر بیماران اعلام شده طی امروز  اظهار داشت: به دنبال پایش و بیماریابی افرادی که در گیلانغرب با بیمار مبتلا ماهشهری در ارتباط بوده اند  ابتدا ۳ نفر و امروز نیز دو بیمار دیگر در شهرستان گیلانغرب شناسایی شدند.

شکیبا گفت: از  این  چهارده بیمار   ۲ نفر هم در شهرستان سرپل ذهاب شناسایی شدند که محل کار آنها در ایلام  است.

وی در ادامه با بیان اینکه  از مجموع۲۶ بیمار شناسایی شده ۲۵ نفر در سفر به کرونای انگلیسی مبتلا شده اند از مردم خواست برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا  سفر نروند و از شرکت در مراسم عزا و عروسی پرهیز کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جدال سربازان کلانتری با پارس جنوبی