ابتلای ۲ نفر به ویروس کرونای انگلیسی در سرپل ذهاب
ابتلای ۲ نفر به ویروس کرونای انگلیسی در سرپل ذهاب

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محسن مرادی معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت : این ۲ بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی اهل استان ایلام و در سرپل ذهاب مشغول به کار هستند. او گفت : این ۲ فرد بیمار از روز جمعه ۲۲ اسفند در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب بستری […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محسن مرادی معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت : این ۲ بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی اهل استان ایلام و در سرپل ذهاب مشغول به کار هستند.

او گفت : این ۲ فرد بیمار از روز جمعه ۲۲ اسفند در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب بستری شده اند و هم اکنون تحت مراقبت هستند.

معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب افزود: امروز از تمامی همکاران این ۲بیمار در شرکت محل کار آن‌ها تست گیری انجام شده و تا اطلاع ثانوی در قرنطینه هستند.

 مرادی از مردم شهرستان خواست در صورت مشاهده هرگونه علایم بیماری ویروسی خود را در منزل قرنطینه کرده و از طریق سامانه تلفنی ۴۰۳۰ و یا درگاه اینترنتی salamat.gov.ir به همکاران ما در شبکه بهداشت اطلاع دهند تا اقدامات لازم را برای آن‌ها انجام دهند.

او از مردم خواست جهت حفظ سلامت خود از حضور در تجمعات خودداری کرده و درصورت خروج از منزل حتما از ماسک بهداشتی استفاده نمایند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توقف الاهلی در حضور 90 دقیقه‌ای ابراهیمی