عملیات اجرایی پروژه ۶ هزار واحدی مسکن محرومان در دهه فجر
آغاز می‌شود
عملیات اجرایی پروژه ۶ هزار واحدی مسکن محرومان در دهه فجر
آغاز می‌شود

مهرداد سالاری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در نشست بررسی پروژه ۶ هزار واحدی مسکن محرومان در شهرک دولت آباد اظهار داشت: با همکاری بنیاد مستضعفان، راه و شهرسازی و شهرداری کرمانشاه، ۶ هزار واحد مسکن محرومان در شهرک دولت آباد، در قالب طرح اقدام ملی ساخته می‌شود‌. وی افزود: زمین مورد نیاز این مجموعه ۶ […]

مهرداد سالاری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در نشست بررسی پروژه ۶ هزار واحدی مسکن محرومان در شهرک دولت آباد اظهار داشت: با همکاری بنیاد مستضعفان، راه و شهرسازی و شهرداری کرمانشاه، ۶ هزار واحد مسکن محرومان در شهرک دولت آباد، در قالب طرح اقدام ملی ساخته می‌شود‌.

وی افزود: زمین مورد نیاز این مجموعه ۶ هزار واحدی به شکل رایگان از طرف بنیاد مستضعفان به صورت مجانی تامین شده است و با همکاری شهرداری و راه و شهرسازی موضوع تغییرکاربری ها و تامین زیرساخت‌های مورد پروژه انجام می شود و وارد فاز اجرایی می گردد.

سالاری عنوان کرد: این پروژه بزرگ از اولویت های استان در حوزه مسکن است و تمامی دستگاه ها بر حسب وظایف محوله در روند اجرایی آن را پشتیبانی خواهند کرد.

وی یکی از رسالت های بنیاد مستضعفان کمک به محرومین دانست و گفت: منافع این پروژه‌ عظیم و عام المنفعه به محرومین و اقشار ضعیف بازمی گردد و بر همین اساس بنیاد مستضعفان تمامی ظرفیت‌ها را برای اجرای این پروژه پای کار آورده است.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه تهیه طرح و مراحل تصویب آن انجام شده است در ادامه عنوان کرد: عملیات اجرایی پروژه ۶ هزار واحدی مسکن محرومان در دهه فجر امسال آغاز می شود و طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا یک هفته آینده عملیات تجهیز کارگاه انجام می شود.

 وی خاطرنشان کرد: پیش از برگزاری آیین آغاز افتتاح، طبق روال پروژه‌های قبل بخشی از عملیات اجرایی مانند خیابان کشی‌های اولیه و تسطیح معابر و خاکبرداری انجام می شود. این کار موجب می‌شود تا مردم با آرامش و اطمینان بیشتری روند اجرایی پروژه را دنبال کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دستگیری سارقان کابل برق در کرمانشاه

معاون استاندار یادآور شد: با بهره برداری از مسکن مهر دولت آباد، ارزش افزوده خانه‌های این منطقه دو برابر شده است و ساخت این مجموعه ۶ هزار واحدی یک ارزش افزوده بسیار بیشتری برای شهروندان آن منطقه ایجاد می کند.

وی با ذکر این نکته که ساخت یک مجموعه ۶ هزار واحد می تواند یک گردش مالی بسیار مناسب در استان ایجاد کند در ادامه عنوان کرد:
از مجریان پروژه خواسته شده از نیروهای بومی استان در روند اجرایی این پروژه استفاده کنند و همچنین مصالح مورد نیازشان را از کرمانشاه تهیه کنند.

سالاری افزود: با اینکار زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان کرمانشاهی و همچنین رونق اقتصادی شرکت های عمرانی و ساختمانی استان نیز فراهم می شود.