مسئولان کرمانشاه در مسائل مختلف با علما مشورت کنند
مسئولان کرمانشاه در مسائل مختلف با علما مشورت کنند

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا احمد شیخی بعد از ظهر امروز در نشست ائمه جمعه استان با استاندار که در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: ۴۲ سال شدن انقلاب اسلامی ایران مرهون و مدیون وحدت بین اهل سنت و سنت و شیعه کشور در همه حوزه‌ها است. وی با اشاره به […]

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا احمد شیخی بعد از ظهر امروز در نشست ائمه جمعه استان با استاندار که در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: ۴۲ سال شدن انقلاب اسلامی ایران مرهون و مدیون وحدت بین اهل سنت و سنت و شیعه کشور در همه حوزه‌ها است.

وی با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) که مساجد را سنگر می‌دانستند، افزود: در طول عمر انقلاب اسلامی، ائمه جمعه اهل سنت و تشیع همواره سنگر انقلاب را حفظ کرده و پاسدار ارزش‌های والای انقلاب بوده‌اند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان ثلاث باباجانی وحدت بی نظیر بین علمای اهل سنت و تشیع کشور را از افتخارات و برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: علما با وجود اقدامات تفرقه‌انگیز دشمنان اسلام، همواره دایه مردم و وحدت و همبستگی بین امت بوده‌اند و در مقابل دشمنانی که به دنبال شکاف اندازی بین علما بودند، ایستادگی کرده‌اند.

شیخی تاکید کرد: دشمنان اسلام و رسانه‌های بیگانه از روز شنبه تا پنجشنبه سعی در ایجاد تفرقه و بر هم زدن اتحاد بین امت اسلامی ایران دارند، اما ائمه جمعه در سنگر نماز جماعت این توطئه و نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
معرفی جایگزین جدید گوشت قرمز در سفره خانواده‌های ایرانی