۲۸۹ نفر در انتخابات شوراهای شهر کرمانشاه ثبت نام
کردند
۲۸۹ نفر در انتخابات شوراهای شهر کرمانشاه ثبت نام
کردند

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان روز چهارم ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان کرمانشاه ۲۸۹ نفر ثبت نام کردند که از مجموع ثبت نام کنندگان ۲۵ نفر خانم و ۲۶۴ نفر آقا هستند. آمار روز چهارم داوطلبان نشان می‌دهد که ۱۸۴ نفر دارای مدرک کارشناسی، ۷۰ نفر کارشناسی ارشد، ۲۷ […]

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان روز چهارم ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان کرمانشاه ۲۸۹ نفر ثبت نام کردند که از مجموع ثبت نام کنندگان ۲۵ نفر خانم و ۲۶۴ نفر آقا هستند.

آمار روز چهارم داوطلبان نشان می‌دهد که ۱۸۴ نفر دارای مدرک کارشناسی، ۷۰ نفر کارشناسی ارشد، ۲۷ نفر فوق دیپلم و هشت نفر دارای مدرک دیپلم هستند.

۱۶ درصد ثبت نام کنندگان دارای سابقه عضویت در شوراهای اسلامی بوده و بالاترین ثبت نام داوطلبان مربوط به شهر کرمانشاه با ۸۴ نفر و کمترین مربوط به شهر صحنه است.

داشتن گواهی عدم سو پیشینه یکی از الزامات ثبت نام در انتخابات است که تمامی داوطلبین باید در اولین فرصت نسبت به دریافت گواهی عدم سو پیشینه اقدام و سپس بر اساس اطلاعیه شماره هفت طبق یکی از روش‌های اعلام شده ثبت نام کنند.

رشد سه شاخص جوان‌گرایی، استقبال تحصیل‌کردگان و زنان را نسبت به دوره‌های قبل مشهود است و خوشبختانه در این دوره بیش از ۸۸ درصد داوطلبین دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند، ۸۴ درصد داوطلبان زیر ۵۰ سال سن داشته و حضور زنان از ۲ درصد رشد برخوردار است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تولید روزانه چهار هزار تن سیمان در شرکت سیمان غربکرمانشاه