اهدای بیش از ۱۰ هزار جفت کفش به دانش‌آموزان محروم
کرمانشاه
اهدای بیش از ۱۰ هزار جفت کفش به دانش‌آموزان محروم
کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست شورای آموزش استان که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، اظهار داشت: ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا، اقدامات به مراتب هوشمندانه‌تر و بزرگ‌تری در زمینه کنترل بحران کرونا انجام داده است. وی به همدلی و همراهی تحسین‌برانگیز جامعه ایرانی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست شورای آموزش استان که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، اظهار داشت: ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا، اقدامات به مراتب هوشمندانه‌تر و بزرگ‌تری در زمینه کنترل بحران کرونا انجام داده است.

وی به همدلی و همراهی تحسین‌برانگیز جامعه ایرانی پیرامون مقابله با بحران کرونا اشاره کرد و گفت: امروز یک انسجام ملی در کشور در زمینه مقابله با بحران کرونا شکل گرفته است و رهبر معظم انقلاب، دولت، مجلس، قوه قضائیه و دیگر ارگان‌ها و نهادها به صحنه آمده‌اند و مردم زندگی با کرونا را فراگرفته‌اند.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: البته رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید همچنان با حساسیت تمام تداوم پیدا کند و مردم خطر این ویروس مرگبار را کاملا جدی بگیرند.  

وی در ادامه به خسارت‌های گسترده کرونا به استان اشاره کرد و گفت: در این میان حوزه فرهنگ و آموزش و پرورش متحمل خسارت‌های جدی شدند ولی آموزش و پرورش با راه‌اندازی شبکه شاد و با تلاش‌های معلمان شریف و دلسوز، توانست بخشی بزرگی از این خسارت‌ها را جبران کند که جای تقدیر بسیار دارد.

مدیر ارشد استان کرمانشاه، پویش کفش را یک اقدام نیکوکارانه و خداپسندانه برای کمک به دانش آموزان کم‌بضاعت و حاشیه‌نشین استان کرمانشاه دانست و گفت: خوشبختانه مردم استقبال خوبی از این پویش خداپسندانه انجام دادند و تاکنون بیش از ۱۰ هزار جفت کفش اهداء شده است که ۳ هزار جفت آن توسط خانواده آموزش و پرورش اهداء شده است.

وی افزود: این کفش‌ها در شهرستان‌های سراسر استان بین دانش‌آموزان خانواده‌های کم بضاعت توزیع می‌شود.

انتهای پیام/پ