متخلفان چهارشنبه‌سوری تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت
می‌شوند
متخلفان چهارشنبه‌سوری تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت
می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آن‌ها و به‌خصوص جوانان فراهم کند. وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آن‌ها و به‌خصوص جوانان فراهم کند.

وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث هرج و مرج و بی‌نظمی شده و برای خانواده‌ها و مردم ایجاد مزاحمت می‌کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: روی صحبت و اخطار پلیس با این افراد است که تصور می‌کنند به بهانه شادی می‌توانند با اقدامات هنجارشکنانه مزاحمت ایجاد کرده و برای دیگران مشکل‌ساز شوند.

وی تاکید کرد: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد و علاوه بر دستگیری و بازداشت آن‌ها، خودروهایشان را نیز تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف و در پارکینگ نگه خواهد داشت.

آمویی در عین حال به شهروندان توصیه کرد؛ امسال هم مانند سال گذشته و به علت تداوم شیوع کرونا و جهش این بیماری از حضور در اجتماعات خودداری و به صورت مختصر و محدود آئین سنتی چهارشنبه پایان سال را برپا کنند.  

وی ادامه داد: خوب است شهروندان مراسم چهارشنبه پایانی سال را به صورت کوچه محور برگزار و والدین نیز بر رفتار کودکان و نوجوانان خود نظارت لازم را داشته باشند تا شاهد اتفاقات و حوادث تلخ نباشیم.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه در پایان و با اشاره به درگیر بودن نیروهای درمانی و امدادی در بحث مقابله با کرونا، گفت: شایسته است با عمل به توصیه‌های ارائه شده برای لحظه‌ای شادی زودگذر جان خود را به خطر نیاندازیم و زحمات کادر درمان را هم مضاعف نکنیم.

انتهای پیام/پ