متخلفان چهارشنبه سوری در کرمانشاه تا پایان تعطیلات نوروزی
بازداشت می شوند
متخلفان چهارشنبه سوری در کرمانشاه تا پایان تعطیلات نوروزی
بازداشت می شوند

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع- سرهنگ “محمدرضا آمویی” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آنها و خصوصا جوانان فراهم کند./وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث هرج و مرج و بی نظمی شده […]

متخلفان چهارشنبه سوری در کرمانشاه تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت می شوند

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع- سرهنگ “محمدرضا آمویی” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آنها و خصوصا جوانان فراهم کند./وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث هرج و مرج و بی نظمی شده و برای خانواده ها و مردم ایجاد مزاحمت می کنند/سرهنگ آمویی تصریح کرد: روی صحبت و اخطار پلیس با این افراد است که تصور می کنند به بهانه شادی می توانند با اقدامات هنجارشکنانه مزاحمت ایجاد کرده و برای دیگران مشکل ساز شوند/معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد و علاوه بر دستگیری و بازداشت آنها، خودروهایشان را نیز تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف و در پارکینگ نگه خواهد داشت.

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: آن دسته از متخلفان و هنجارشکنان مراسم سنتی چهارشنبه پایان سال که بخواهند به بهانه شادی در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کرده و مزاحم دیگران شوند تا پایان تعطیلات نوروزی روانه بازداشتگاه می شوند.
 سرهنگ “محمدرضا آمویی” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آنها و خصوصا جوانان فراهم کند.
وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث هرج و مرج و بی نظمی شده و برای خانواده ها و مردم ایجاد مزاحمت می کنند.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: روی صحبت و اخطار پلیس با این افراد است که تصور می کنند به بهانه شادی می توانند با اقدامات هنجارشکنانه مزاحمت ایجاد کرده و برای دیگران مشکل ساز شوند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد و علاوه بر دستگیری و بازداشت آنها، خودروهایشان را نیز تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف و در پارکینگ نگه خواهد داشت.
وی در عین حال به شهروندان توصیه کرد؛ امسال هم مانند سال گذشته و به علت تداوم شیوع کرونا و جهش این بیماری از حضور در اجتماعات خودداری و به صورت مختصر و محدود آئین سنتی چهارشنبه پایان سال را برپا کنند.
سرهنگ آمویی ادامه داد: خوب است شهروندان مراسم چهارشنبه پایانی سال را به صورت کوچه محور برگزار و والدین نیز بر رفتار کودکان و نوجوانان خود نظارت لازم را داشته باشند تا شاهد اتفاقات و حوادث تلخ نباشیم.
معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه در پایان و با اشاره به درگیر بودن نیروهای درمانی و امدادی در بحث مقابله با کرونا، گفت: شایسته است با عمل به توصیه های ارائه شده برای لحظه ای شادی زودگذر جان خود را به خطر نیاندازیم و زحمات کادر درمان را هم مضاعف نکنیم

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به هزار و ۴۷۲ نفر رسیدهاست