مهلت ثبت نام در کارگاه‌های فرهنگی هنری کانون کرمانشاه تمدید
شد
مهلت ثبت نام در کارگاه‌های فرهنگی هنری کانون کرمانشاه تمدید
شد

مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری استان کرمانشاه تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ تمدید شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل کانون پرورش فکری استان گفت: علاقه مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این کارگاه‌ها به پایگاه مجازی کانون به نشانی http://kermanshah.kpf.ir مراجعه کنند. فتاحی زمان شروع کارگاه‌های مجازی فرهنگی، […]

مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری استان کرمانشاه تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل کانون پرورش فکری استان گفت: علاقه مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این مهلت ثبت نام در کارگاه‌های فرهنگی هنری کانون کرمانشاه تمدید شدکارگاه‌ها به پایگاه مجازی کانون به نشانی http://kermanshah.kpf.ir مراجعه کنند.
فتاحی زمان شروع کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی را از ۲۱ فروردین سال ۱۴۰۰ اعلام کرد و افزود: علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: این کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه اظهار داشت: کارگاه‌های ترم جدید بهار شامل کارگاه نقاشی مقدماتی و تکمیلی، تکنیک چاپ و کلاژ، فنون قصه‌گویی، انواع کاردستی مقدماتی و تکمیلی، خوش‌نویسی مقدماتی و پیشرفته، عکاسی مقدماتی و پیشرفته، ساخت عروسک‌های نمایشی ساده، کارگاه داستان مقدماتی و پیشرفته، کارگاه شعر، کارگاه نوشتن خلاق، کارگاه خودباوری (از کارگاه‌های حال خوش زندگی)، فلسفه برای کودکان و… است.

فتاحی افزود: این کارگاه‌ها به دو صورت برخط (آنلاین) و بدون محدودیت زمان (آفلاین) از سوی مدرسان صاحب‌نام هر رشته برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بخش خصوصی سینما پیروزی کرمانشاه را احیا می‌کند