خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال توقیف می‌شوند
خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال توقیف می‌شوند

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه: خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف می‌شوند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل‌الله شیری گفت: در مراسم چهارشنبه آخر سال بعضا دیده می‌شود برخی از افراد از داخل خودروی خود اقدام به پرتاب ترقه و مواد محترقه خطرناک در معابر عمومی […]

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه: خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل‌الله شیری گفت: در مراسم چهارشنبه آخر سال بعضا دیده می‌شود برخی خودرو‌های متخلف در چهارشنبه آخر سال توقیف می‌شونداز افراد از داخل خودروی خود اقدام به پرتاب ترقه و مواد محترقه خطرناک در معابر عمومی می‌کنند که این اقدام منجر به ترس و وحشت مردم می‌شود.
وی افزود: این افراد توسط نیرو‌های پلیس شناسایی و به مراجع انتظامی و قضائی معرفی می‌شوند، ضمن اینکه خودروی آن‌ها نیز توقیف و تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ نگهداری می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با وسایل نقلیه‌ای که با دور دور کردن و حرکات خطر آفرین و خلاف مقررات، آسایش و آرامش شهروندان را به مخاطره انداخته و باعث تضییع حقوق شهروندان، ترافیک و راهبندان می‌شوند، نیز قاطعانه برخورد می‌شود.

سرهنگ شیری اظهار داشت: علاوه بر دوربین‌های نظارتی پلیس، مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی نیز همزمان با آیین چهارشنبه آخر سال در تمامی معابر اصلی، بزرگراهی و محلی به منظور ایجاد نظم و تسهیل در رفت و آمد حضور خواهند داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انعقاد قرارداد کشاورزان برای خرید محصول با کارخانه قند اسلامآبادغرب