مصالحه ۷۳ درصدی پرونده‌های ورودی به مراکز مشاوره پلیس
کرمانشاه
مصالحه ۷۳ درصدی پرونده‌های ورودی به مراکز مشاوره پلیس
کرمانشاه

امسال ۷۳ درصد از پرونده‌های ورودی به مراکز مشاوره پلیس کرمانشاه به مصالحه ختم شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۶ هزار و ۷۶۶ پرونده به دوایر مشاوره کلانتری‌های استان و […]

امسال ۷۳ درصد از پرونده‌های ورودی به مراکز مشاوره پلیس کرمانشاه به مصالحه ختم شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اعلام این مصالحه ۷۳ درصدی پرونده‌های ورودی به مراکز مشاوره پلیس کرمانشاهخبر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۶ هزار و ۷۶۶ پرونده به دوایر مشاوره کلانتری‌های استان و مرکز مشاوره آرامش مستقر در معاونت اجتماعی کرمانشاه ارسال شده است.

سرهنگ کرمی افزود: از این تعداد پرونده ۱۲ هزار و ۲۴۰ مورد با تلاش مشاوران کلانتری‌ها و مرکز مشاوره استان که معادل ۷۳ درصد کل پرونده‌های ورودی می‌شود، به صلح و سازش ختم شده است.

وی با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های ورودی به مراکز مشاوره پلیس، خاطرنشان کرد: علی رغم این افزایش، پرونده‌های منجر به صلح و سازش نسبت به سال قبل کاهشی نداشته است.

رئیس مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان عمده خدمات مشاوره‌ای ارائه شده به شهروندان را بیشتر در زمینه اختلافات خانوادگی، نزاع و درگیری و مسائل روانشناختی، تحصیلی و حقوقی اعلام کرد.

سرهنگ کرمی همچنین با اشاره به شیوع کرونا در استان، یادآور شد: مشاوران مرکز استان در سال جاری با استفاده از خط تلفنی ۰۹۶۵۸۰ بیش از ۸۰۰ مورد مشاوره تلفنی در خصوص نحوه مواجه با بیمار مبتلا به کرونا و چگونگی حفاظت از خود در مقابل این ویروس را ارائه کردند.

وی افزود: مرکز مشاوره ارامش معاونت اجتماعی کرمانشاه و دوایر مشاوره کلانتری‌های استان همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ پذیرای شهروندان برای ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واکنش مقام معظم رهبری به فایل صوتی ظریف + فیلم