واکنش مدیرعامل پدیده به فروش قاسمی‌نژاد به استقلال
واکنش مدیرعامل پدیده به فروش قاسمی‌نژاد به استقلال

مسعود معمایی درخصوص آخرین وضعیت امین قاسمی‌نژاد، مهاجم پدیده و انتقال او به استقلال اظهار داشت: اساس کار ما این است که بازیکن‌مان را در تیم حفظ کنیم. من حدود ۱۰ روز است که به عنوان مدیرعامل معرفی شدم و گفتیم نقل و انتقالی صورت نگیرد تا وضعیت تیم را بررسی کنیم. امیدواریم که نیم‌فصل […]

مسعود معمایی درخصوص آخرین وضعیت امین قاسمی‌نژاد، مهاجم پدیده و انتقال او به استقلال اظهار داشت: اساس کار ما این است که بازیکن‌مان را در تیم حفظ کنیم. من حدود ۱۰ روز است که به عنوان مدیرعامل معرفی شدم و گفتیم نقل و انتقالی صورت نگیرد تا وضعیت تیم را بررسی کنیم. امیدواریم که نیم‌فصل دوم شرایط به مراتب بهتری نسبت به نیم‌فصل اول داشته باشیم. هنوز به این نقطه نرسیدم که بازیکن‌مان را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: متأسفانه مدیرعامل قبلی حرف خودش را قبول ندارد و بنا را بر این گذاشته که من مجوز دادم، در حالی که ما مدارک را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و آنها هم نپذیرفتند.

به گزارش فرتاک نیوز،مدیرعامل پدیده در پاسخ به این سؤال که با این شرایط قاسمی‌نژاد قطعی در تیم می‌ماند، گفت: نمی‌توانم بگویم که این بازیکن به طور قطعی در تیم می‌ماند، اما تا این لحظه بنا نداریم قرارداد او را فسخ کنیم. در واقع باید بررسی کنیم و در مورد وضعیت قاسمی‌نژاد تصمیم بگیریم.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عزیزی خادم: آقازاده نیستم و آمده‌ام تا به فدراسیون فوتبال کمک کنم/آرای من دلی بود نه دستوری