آمار داوطلبین شوراهای شهر در استان کرمانشاه به ۶۶۰ نفر
رسید
آمار داوطلبین شوراهای شهر در استان کرمانشاه به ۶۶۰ نفر
رسید

سرویس کرمانشاه _ دبیر ستاد انتخابات ۱۴۰۰ استان کرمانشاه گفت: تا پایان روز ششم ثبت نام (امروز دو شنبه ۲۵ اسفندماه ) آمار ثبت نام شدگان تایید شده به ۶۶۰ نفر رسیده که از این تعداد ۶۲ نفر خانم و ۵۹۸ نفر آقا می باشند. به گزارش کردپرس؛ جلیل بالایی بیشترین عدد مربوط به مدرک […]

آمار داوطلبین شوراهای شهر در استان کرمانشاه به ۶۶۰ نفر رسید

سرویس کرمانشاه _ دبیر ستاد انتخابات ۱۴۰۰ استان کرمانشاه گفت: تا پایان روز ششم ثبت نام (امروز دو شنبه ۲۵ اسفندماه ) آمار ثبت نام شدگان تایید شده به ۶۶۰ نفر رسیده که از این تعداد ۶۲ نفر خانم و ۵۹۸ نفر آقا می باشند.

به گزارش کردپرس؛ جلیل بالایی بیشترین عدد مربوط به مدرک تحصیلی را ۳۸۵ نفر و دارای مدرک تحصیلی لیسانس اعلام و اضافه کرد: ۱۸۹ نفر فوق لیسانس، ۵ نفر دکتری ، ۴۹  نفر فوق دیپلم و ۲۱ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشند.

سخنگوی ستاد انتخابات استان میزان ایثارگری ثبت نام شدگان را ۱۶ درصد و سهم افرادی که سابقه عضویت در شورا را داشتند ۱۸ درصد اعلام و اضافه کرد: بالاترین عدد مربوط به شورای شهر کرمانشاه با ۱۳۵ داوطلب و کمترین آمار به شهر گودین  می باشد. 

بالایی رشد  سه شاخص  جوانگرایی ،  استقبال تحصلیکردگان  و زنان را نسبت به دوره های قبل مشهود دانست و گفت خوشبختانه در این دوره بیش از  ۸۸ درصد داوطلبین لیسانس و بالاتر  هستند ،  ۸۵ درصد داوطلبان زیر ۵۰ سال و حضور زنان ۹  درصد رشد می باشد که  در صورت ادامه روند مذکور فضای  انتخابات به سمت رقابت و نشاط بیشتر در حرکت خواهد بود.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه همچنین گفت: با قطعی شدن ثبت نام ۶۶۰  نفر در روز ششم عملا فضای رقابت در اکثر  شهرهای استان فراهم و فضا برای  یک رقابت جدی و موثر در افزایش مشارکت مردم امید بخش می باشد.

دبیر ستاد انتخابات ۱۴۰۰ استان آخرین فرصت ثبت نام را فردا سه شنبه ۲۶ اسفند و تا ساعت ۱۸ اعلام و از داوطلبین خواست در ساعات باقی مانده  نسبت به تکمیل فرم پرسسنامه اقدام و ثبت نام را به تاخیر نیندازند زیرا احتمال تمدید بعید بوده کما اینکه در گذشته نیز تمدید مهلت ثبت نام سابقه نداشته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تقدیر رییس کل دادگستری از دو جوان با غیرت کرمانشاهی